Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych

Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych to jedna z najmniej inwazyjnych metod leczenia – związanych z przewlekłą niewydolnością żylną – poszerzonych naczyń żylnych. czytaj więcej

Średnia cena obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych (Szczecin) to 533 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Dom Lekarski Piastów, Beauty Group (dawniej Artplastica) - Klinika Chirurgii Plastycznej, Dom Lekarski Przychodnia w Outlet Park. W regionie jest 31 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych w mieście Szczecin,napisz do nas.