Zobacz ofertę w pozostałych miastach lub wyślij formularz

Umów wizytę

Średnia cena artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (Poznań) to 7000 zł

Warto wiedzieć

W mieście Poznań i w pobliżu, zabieg artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego w mieście Poznań, w Wielkopolskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica, AdvanceMed - Śląskie Centrum Medycyny Inwazyjnej, Klinika Chirurgii Mazan. W regionie jest 16 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Poznań.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego w mieście Poznań,napisz do nas.