Drogeria Urody

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych Warszawa (województwo Mazowieckie)

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych polega na nacięciu zmiany skórnej, a następnie usunięciu jej. Zabieg ten wykonywany jest często u pacjentów mających podejrzenia o zmiany nowotworowe skóry. czytaj więcej

Średnia cena chirurgiczne usuwanie zmian skórnych (Warszawa) to 425 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg chirurgiczne usuwanie zmian skórnych można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Revival Clinic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, DERMAvita. W regionie jest 8 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych w mieście Warszawa,napisz do nas.