Depilacja laserowa klatki piersiowej

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Cena od 100 zł Zapytaj o raty

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z klatki piersiowej. Jest to również metoda szybsza, mniej bolesna i bezpieczniejsza. Zabieg trwa około godziny.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Ocena

0.00
0

Depilacja klatki piersiowej staje się dla mężczyzn kwestią niemal tak samo istotną jak strzyżenie włosów czy golenie twarzy. Panowie chcą utrzymać elegancki i zadbany wygląd i nie odpowiada im pokryta włosami klatka piersiowa. Często nie chcą oni myśleć o codziennym goleniu czy stosowaniu wosków i kremów. Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z klatki piersiowej. Jest to również metoda szybsza, mniej bolesna i bezpieczniejsza. Zabieg trwa około godziny.

Depilacja laserowa klatki piersiowej Depilacja laserowa klatki piersiowej

Jak wygląda zabieg?

Depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcia owłosienia z klatki piersiowej. Podczas zabiegu kosmetyczka przy użyciu lasera nakierowuje wiązkę promieni, która przenika do 2 mm w głąb skóry, uszkadzając meszki włosowe i powodując ich stopniowy zanik. Promieniowanie wydzielane przez laser jest pochłaniane przez melaninę (ciemny barwnik) mieszków włosowych i skóry. Wiązka światła niszczy ten barwnik, powodując stopniowy zanik mieszków włosowych. Jedna wiązka światła potrafi zlikwidować kilkanaście włosów z powierzchni skóry. Na laseroterapię najlepiej reagują włosy czarne, czyli te, które zawierają dużą ilość barwnika. Ważny jest również kolor skóry. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy tym lepsze efekty.

Korzyści

 • Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny
 • Pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia
 • Łatwy i bezpieczny w przeprowadzeniu

Wskazania

Depilację klatki piersiowej stosują mężczyźni, którzy trwale chcą się pozbyć owłosienia na klatce piersiowej i w okolicach.

Czas i przebieg rekonwalescencji

Po zabiegu naturalnym objawem jest obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach lub do 2–4 dni.

Jak uniknąć powikłań?

Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie dezodorantów, ciało należy myć żelem bezmydłowym, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą.

Efekty

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się około 20 % włosów z obszaru poddanego zabiegowi. Po serii zabiegów można liczyć na pozbycie się 90 %, aż do całkowitego ich zaniknięcia. 10-20% włosów może powrócić w czasie życia. U kobiet najczęściej będzie miało to miejsce w czasie przełomowych sytuacji związanych z gospodarką hormonalną: w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych czy też w okresie przekwitania. Z reguły jednak jest to niewielka liczba włosów, które w razie potrzeby można również usunąć laserem.

Po zabiegu

 • Opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50
 • Myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą
 • Stosować zasypkę, krem lub maść Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen
 • Delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w innym sposób
 • Preparaty o działaniu złuszczającym można wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu
 • Przez pierwsze 14 dni jest zakaz przyjmowanie leków fotouczulających (beta-karoten, retinoidy, tetracykliny)

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, zabieg trzeba powtórzyć od 3 do 10 razy.

Przeciwwskazania

 • Epilepsja
 • Rozrusznik serca
 • Alergia na słońce
 • Cukrzyca z powikłaniami
 • Ciąża
 • Ostre, ropne stany skóry, egzema
 • Guzy i nowotwory
 • Świeżo opalona skóra, samoopalacz

Możliwe powikłania i skutki uboczne

Mimo, że depilacja laserowa jest metodą nieinwazyjną nie jest ona pozbawiona ryzyka wystąpienia powikłań. Do najczęstszych należą:

 • zapalenie mieszków włosowych (ok. 35% pacjentów),
 • powierzchowne oparzenia naskórka oraz przebarwienia lub odbarwienia skóry (ok. 9% pacjentów)

Do rzadszych: reakcje alergiczne oraz zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Depilacja laserowa klatki piersiowej

Cena

od 100 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Depilacja laserowa klatki piersiowej w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Bielsko-Białaod 500 złRaty od 87 złWięcej
Częstochowaod 199 złWięcej
Gliwiceod 199 złWięcej
Katowiceod 159 złWięcej
Kielceod 190 złWięcej
Krakówod 159 złWięcej
Łódźod 100 złWięcej
Olsztynod 250 złWięcej
Poznańod 159 złWięcej
Radomod 120 złWięcej
Rzeszówod 490 złWięcej
Warszawaod 120 złWięcej
Wrocławod 150 złWięcej