Entropion - operacja podwinięcia powieki

Entropion - operacja podwinięcia powieki Rzeszów (województwo Podkarpackie)

Entropion - operacja podwinięcia powieki czytaj więcej

Średnia cena entropion - operacja podwinięcia powieki (Rzeszów) to 1300 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Rzeszów z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Rzeszów i w pobliżu, zabieg entropion - operacja podwinięcia powieki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Entropion - operacja podwinięcia powieki w mieście Rzeszów, w Podkarpackie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Nowym Sączu, Ośrodek Chirurgii Oka prof. Z. Zagórskiego. W regionie jest 39 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Entropion - operacja podwinięcia powieki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Rzeszów.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Entropion - operacja podwinięcia powieki w mieście Rzeszów,napisz do nas.