Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna Łódź (województwo Łódzkie)

Kapsulotomia laserem YAG ma na celu usunięcie objawów tak zwanej zaćmy wtórej. Jest to zabieg polegający na wykonaniu niewielkiego otworu w tylnej torebce soczewki oka. Procedura wykonywana jest za pomocą lasera YAG w przypadku pacjentów, którzy przeszli zabieg operacji zaćmy z wszczepieniem sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. czytaj więcej

Średnia cena kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna (Łódź) to 200 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Pulsmed Szpital, Agamed Centrum Okulistyki i Optyki, RETINA Szpital Okulistyczny. W regionie jest 15 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Łódź,napisz do nas.