Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna Rzeszów (województwo Podkarpackie)

Kapsulotomia laserem YAG ma na celu usunięcie objawów tak zwanej zaćmy wtórej. Jest to zabieg polegający na wykonaniu niewielkiego otworu w tylnej torebce soczewki oka. Procedura wykonywana jest za pomocą lasera YAG w przypadku pacjentów, którzy przeszli zabieg operacji zaćmy z wszczepieniem sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. czytaj więcej

Średnia cena kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna (Rzeszów) to 300 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Rzeszów z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Rzeszów i w pobliżu, zabieg kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Rzeszów, w Podkarpackie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego, Krakowskie Centrum Okulistyki Optica, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków. W regionie jest 13 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Rzeszów.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Rzeszów,napisz do nas.