Korekcja nosa kwasem hialuronowym

Korekcja nosa kwasem hialuronowym Łódź (województwo Łódzkie)

Korekcja nosa kwasem hialuronowym jest przeznaczona dla osób o niesymetrycznym nosie, krzywym lub zbyt zadartym czubku oraz niewielkim garbie. Polega na iniekcji preparatu z kwasem hialuronowym za pomocą cienkiej igły. Efekt korekcji nosa bezoperacyjnej jest widoczny natychmiast i utrzymuje się do roku czasu.

czytaj więcej

Średnia cena korekcja nosa kwasem hialuronowym (Łódź) to 1200 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg korekcja nosa kwasem hialuronowym można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Korekcja nosa kwasem hialuronowym w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. EXCELLENCE PLACE, AURI Gabinety Medycyny Estetycznej, Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North. W regionie jest 92 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Korekcja nosa kwasem hialuronowym zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Korekcja nosa kwasem hialuronowym w mieście Łódź,napisz do nas.