Korekcja palucha koślawego (halluks)

Korekcja palucha koślawego (halluks) Gdańsk (województwo Pomorskie)

Korekcja palucha koślawego (halluks)- halluksy to zmiany zwyrodnieniowe na stopach, powodujące deformację palucha, co może utrudniać chodzenie. W przypadku ich występowania zaleca się operację- może to być plastyka tkanek miękkich, dodatkowo w przypadku znaczącej deformacji, może być wymagany zabieg na tkance kostnej (metoda Scarf, metoda Chevrona, osteotomia open wedge, osteotomia close wedge, osteotomia Akina, zabieg Lapidusa). czytaj więcej

Umów wizytę

Niestety ale w obecnej chwili nie posiadamy w naszej ofercie klinik, które oferują zabieg Korekcja palucha koślawego (halluks) w Gdańsk, w województwie Pomorskie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją klinik, które znajdują się w pobliżu.


Warto wiedzieć

W mieście Gdańsk i w pobliżu, zabieg korekcja palucha koślawego (halluks) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Korekcja palucha koślawego (halluks) w mieście Gdańsk, w Pomorskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Medicum, Poradnia Chorób Stopy. W regionie jest 23 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Korekcja palucha koślawego (halluks) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Gdańsk.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Korekcja palucha koślawego (halluks) w mieście Gdańsk,napisz do nas.