CM LUX MED (dawniej Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A.)

Jaśkowa Dolina 132 Gdańsk

O klinice

Swissmed Przychodnia Jaśkowa Dolina to jedna z dwóch placówek Centrum Medycznego Swissmed mieszczących się w Gdańsku. Oferuje ona na wysokim poziomie lekarskie konsultacje specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny oraz nowoczesną diagnostykę i zabiegi ambulatoryjne, dzięki czemu leczenie w tej placówce jest kompleksowe.

Pacjent może poddać się tutaj leczeniu w zakresie medycyny rodzinnej, chirurgii ogólnej, dziecięcej i naczyniowej, ortopedii, kardiologii i okulistyki a także ginekologii, urologii, neurologii i neurochirurgii. W ramach diagnostyki wykonywane są badania USG i EKG w specjalnie do tego przystosowanych i odpowiednio wyposażonych pracowniach.

W przypadkach wymagających leczenia operacyjnego i zabiegowego pacjent zosatnie skierowany do szpitala tej placówki, gdzie można poddać się m.in. operacjom z zakresu chirurgii plastycznej poprawiającym sylwetkę ciała oraz wygląd piesi. Najpopularniejszym z nich jest jednoczasowy zabieg podniesienia piersi i powiększenia ich implantem. Pacjentka do wyboru ma powiększenie implantem okrągłym lub implantem anatomicznym. Może także poddać się operacji podniesienia odpadających piersi oraz zabiegowi rekonstrukcji piersi lub plastyce wciągniętych brodawek sutkowych. W celu poprawy wyglądu brzucha można umówić się w Swissmed na operację plastyki powłok brzusznych, natomiast w zakresie korekcji poszczególnych obszarów twarzy na całkowitą korekcję nosa, na plastykę odstających małżowin usznychkorekcje powiek górnych i dolnych oraz  lifting tkanek całej twarzy. Dobrze rozwinięta jest również dziedzina ginekologii, w której można poddać się zabiegowi ginekologii plastycznej w zakresie plastyki krocza przeprowadzonej po przebytych porodach lub poprawiającej strefy intymne kobiety, które utraciły swoją jędrność i naturalny wygląd.

Na wysokim poziomie są w szpitalu tym również operacje ortopedyczne, wśród których nowoczesnością odznacza się zabieg bezcementowej alloplastyki stawu biodrowego  z zastosowaniem krótkiego trzpienia. Ponadto można poddać się tutaj również alloplastyce stawu kolanowego oraz zabiegom artroskopowym w zakresie leczenia niestabilności barku, rekonstrukcji stożka rotatorów, artroskopii stawu kolanowego czy artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Pomoc w szpitalu znajdą także pacjenci cierpiący na schorzenia okulistyczne. Wykonywane są one na Oddziale Chirurgii Okulistycznej i obejmują zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki jednoogniskowej Acrysof Natural (soczewka asferyczna  z filtrem światła niebieskiego). Ponadto w czasie takich zabiegów implantowane są tutaj również soczewki pseudoakomodacyjnesoczewki pseudoakomodacyjne toryczne a także soczewki multifokalne i multifokalne toryczne. Osoby cierpiące na krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm lub kombinacje tych wad mogą poddać się w tej placówce laserowej korekcji wzroku w zakresie metody LASIKmetody LASEK oraz metody SBK LASIK i metody trans PRK.

Personel pracujący w centrum zdrowia to gwarancja dla pacjenta powodzenia zabiegów, bezpieczeństwa oraz przyjaznej atmosfery. Są to specjaliści różnych dziedzin medycyny, posiadający odpowiednie wykształcenie zdobyte na prestiżowych uczelniach oraz bogate doświadczenie, którego nabyli podczas pracy w polskich i zagranicznych placówkach. Są to specjaliści z zakresu: okulistyki, ginekologii, ortopedii i chirurgii ręki a także specjaliści chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii onkologicznej. Ponadto znajdują się wśród nich gastroenterolodzy, urolodzy, laryngolodzy, chirurdzy dziecięcy oraz anestezjolodzy i naurochirurg.

Swissmed ma na swoim koncie kilka osiągnięć, którymi może pochwalić się przed swoimi pacjentami i które to osiągnięcia pozawalają mu się wyróżnić na tle innych prywatnych szpitali w Polsce. Wśród tych osiągnięć można wymienić, tj.:

 • Zajęcie III miejsca w Rankingu Szpitali Rzeczpospolitej w 2012 roku w kategorii „Najlepsze szpitale niepubliczne”.
 • Dyplom przyznany przez Prezydenta Miasta Gdańska za „Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym 2006”.
 • Certyfikat ISO 9001:2008 przyznany w 2010 roku w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego, diagnostyki oraz rehabilitacji.
 • Certyfikat „Szpital bez bólu” przyznany w 2010 roku przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu wraz z innymi stowarzyszeniami lekarskimi. 

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu badania są tutaj bezpieczne, dokładne i komfortowe dla pacjentów. Wśród tych urządzeń medycznych można wymienić nowoczesny aparat ultrasonograficzny do przeprowadzania badań tkanek ciała i stawów oraz badań ginekologicznych i prenatalnych, a także elektrokardiogram służący do badań serca.

Placówka jest bardzo dobrze przystosowana i przygotowana do przyjmowania pacjentów i zapewnienia im nie tylko opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie, ale także komfortu, poczucia bezpieczeństwa i miło spędzonego czasu poprzez inne udogodnienia i ułatwienia, tj.:

 • Łatwy dojazd – budynek Swissmed znajduje się blisko ciągów komunikacyjnych (przystanek autobusowy) oraz przy drodze, gdzie łatwo dojechać własnym samochodem.
 • Przyjemna okolica – budynek kliniki mieści się w okolicy bloków mieszkalnych, w sąsiedztwie McDonalda, nie brakuje tutaj zieleni miejskiej oraz ciekawego zagospodarowania przestrzeni.
 • Nowoczesny budynek – obiekt, w którym mieści się placówka to czteropoziomowy budynek dostosowany w najwyższych standardach do przyjmowania i leczenia pacjentów, spełniający normy europejskie oraz niezwykle komfortowy.
 • 30 gabinetów i pracownie diagnostyczne – umożliwiają konsultacje z wieloma specjalistami oraz przeprowadzenie szeregu badań w zakresie EKG (badania spoczynkowe i wysiłkowe, testy holterowskie) czy USG (badania ultrasonograficzne tkanek miękkich i stawów).
 • Strefa dobrego samopoczucia – znajduje się na jednym z pięter i składa się z porad psychologa i psychiatry, zajęć fizykoterapii i rehabilitacji ruchowej a także zabiegów medycyny estetycznej.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – budynek posiada podjazdy, a jego korytarze i pomieszczenia są przystosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Leczenie na raty – pacjent może wziąć pożyczkę na leczenie, którą potem będzie spłacał w wygodnych dla siebie ratach, a jest to możliwe dzięki podpisanej umowie z firmą MediRaty.
 • Pakiety medyczne – to oferta skierowana do pacjentów prywatnych obejmująca leczenie w zakresie różnych specjalności.
 • Kontrakt z NFZ -  dzięki podpisanej umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia pacjent placówki może korzystać bezpłatnie z podstawowej opieki zdrowotnej.
 • Apteka – w budynku centrum znajduje się apteka, co ułatwia pacjentom placówki szybkie wykupienie leków przepisanych przez lekarzy Swissmed.

Swissmed Przychodnia Jaśkowa Dolina zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina położonej w przyjemnej okolicy odległej od centrum miasta o ok. 6 km – tyle jest stąd do Śródmieścia. Blisko z kliniki do terenów zielonych miasta, np. do Parku Jaśkowej Doliny to ok. 2,2 km, gdzie można spędzić czas w otoczeniu bogatej roślinności oraz wielu zabytków. Pacjenci poruszający się środkami komunikacji miejskiej mogą wysiąść na przystanku Piecewska 01 z autobusu nr 127, 130, 162 lub 210, który zlokalizowany jest przy ulicy tuż przed budynkiem kliniki. Niedaleko stąd również do przystanku tramwajowego Warneńska 01, gdzie zatrzymują się tramwaje linii 10 lub 12 – to na piechotę ok. 400 metrów. Osoby przyjeżdżające pociągiem spoza Gdańska powinny wysiąść na dworcu PKP Gdańsk Główny, skąd najkrótszą drogą będą miały do pokonania 4,9 km samochodem lub mogą dojechać z dworca autobusem. Jadąc do Gdańska własnym samochodem najbliżej placówki będzie zjechać z drogi ekspresowej S7 w aleję Armii Krajowej , następnie w ul. Łostowicką, ul. Nowolipie, ul. Rakoczego, którą dojedzie się już do ul. Jaśkowa Dolina.  Będąc w Swissmed w Gdańsku warto udać się nad brzeg Morza Bałtyckiego w celu obejrzenia przymorskich zabytków, np. odwiedzenia Westerplatte, od którego klinikę dzieli odległość 12 km.

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi Umów wizytę
Diagnostyka
Kolonoskopia Umów wizytę
Ortopedia
Korekcja palucha koślawego (halluks) Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

CM LUX MED (dawniej Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A.)

Jaśkowa Dolina 132 Gdańsk

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

06:00 - 06:00

Wtorek

06:00 - 06:00

Środa

06:00 - 06:00

Czwartek

06:00 - 06:00

Piątek

06:00 - 06:00

Sobota

06:00 - 06:00

Niedziela

06:00 - 06:00

Dni świąteczne

06:00 - 06:00