Drogeria Urody
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) Katowice (województwo Śląskie)

czytaj więcej

Średnia cena lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) (Katowice) to 5500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. LIPOLINE Centrum Liposukcji, Medicus Estetic Filia, Medicus Estetic. W regionie jest 14 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Katowice,napisz do nas.