Drogeria Urody

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Lipofilling twarzy – to przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu zniwelowania i wygładzenia zmarszczek na twarzy. Efekt zabiegu jest widoczny przez kilka lat, jego wykonanie nie wymaga hospitalizacji. Lipofilling sprawia, że w znacznym stopniu poprawia się również gęstość i jakość skóry, która zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia. Dzięki czemu twarz nabiera pełniejszego, młodzieńczego wyglądu.

czytaj więcej

Średnia cena lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) (Bielsko-Biała) to 4000 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Galena, San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda), Medicus Estetic. W regionie jest 42 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.