Centrum Medyczne doktorA

Trakt Brzeski 57B Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne DoktorA jest wielospecjalistyczną placówką medyczną mieszczącą się w Warszawie odznaczającą się nowoczesnością i wysokim poziomem usług. Oferuje ona nie tylko podstawową opiekę zdrowotną, ale także usługi lekarzy specjalistów różnych dziedzin medycyny w ramach chirurgii ogólnej i naczyniowej, urologii i ginekologii, ortopedii, okulistyki, dermatologii i wielu innych.

Każdy, nawet najbardziej wymagający pacjent, uzyska tutaj pomoc na wysokim poziomie oraz w komfortowych warunkach. Dodatkową ofertą uzupełniającą specjalistkę jest rozszerzona diagnostyka oraz bogata gama zabiegów rehabilitacyjnych.

W nowoczesny sposób są leczone w DoktorA problemy z żyłami kończyn dolnych. To bardzo częste schorzenie dzisiejszych czasów, które dotyka coraz to młodsze osoby. Można pozbyć się tutaj takich patologii żył za pomocą metod małoinwazyjnych, tj. lasera ELVeS, który stosowany jest w zabiegu laserowego usuwania żylaków – w zależności od stopnia zmian żylnych na jednej lub obu nogach. Inną formą małoinwazyjnego leczenia jest w klinice tej skleroterapia polegająca na ostrzykiwaniu zmienionych chorobowo żył, którą można stosować przy drobnych poszerzaniach oraz wyraźnych żylakach. Chirurg naczyniowy może pacjentowi w klinice także zaproponować zabieg miniflebektomii (czyli wycięcia żył) oraz zabieg sklejania żylaków za pomocą metody VenaSeal z wykorzystaniem wewnątrznaczyniowego kleju. Wszelkie zabiegi na żyłach poprzedzone są badaniami z zakresu USG Doppler żył kończyn dolnych.

Pacjentom mającym problemy z układem pokarmowym zarówno górnym, jak i dolnym odcinkiem proponowana jest odpowiednia diagnostyka w postaci badań endoskopowych. Żołądek, dwunastnica i przełyk badane są tutaj za pomocą gastroskopii, badania które ocenia stan tych narządów oraz wykrywa występujące w nich patologie. Dolny odcinek układu pokarmowego sprawdzany jest za pomocą kolonoskopii, która monitoruje nieprawidłowości okrężnicy, esicy, odbytnicy i odbytu. Z mniej obszernych badań dostępna jest tutaj anoskopia – badająca kanał odbytu oraz rektoskopia – obrazująca odbyt, odbytnicę oraz końcowy odcinek esicy.

Schorzenia męskich narządów płciowych i układu moczowego leczone są tutaj w poradni urologicznej. Przeprowadzana jest diagnostyka i leczenie gruczołu krokowego, chorób moszny i pęcherza moczowego a także zaburzeń i patologii związanych z męskim prąciem. Każdy pacjent może przyjść tutaj także na zabiegi leczące jego wstydliwe dolegliwości, tj. zbyt krótkie wędzidełko – zabieg jego podcięcia oraz stulejkę  - na operację likwidującą to schorzenie poprzez wycięcie fragmentu skóry, który jest zbyt wąski i uniemożliwia bezbolesne zsuwanie się napletka.

W zakresie chirurgii ogólnej przeprowadzane są w DoktorA zabiegi ambulatoryjne i zabiegi małej chirurgii, z których można wymienić: zabieg wrastającego paznokcia, zeszycie rany, usunięcie ciała obcego lub kleszcza, wycięcie tłuszczaka z badaniem histopatologicznym czy usunięcie innych zmian skórnych o różnej wielkości.

Personel medyczny DoktorA to specjaliści I lub II stopnia w zakresie swoich dziedzin medycyny a także posiadający tytuły naukowe doktorów. O ich wysokim poziome kwalifikacji i wiedzy świadczy wiele czynników, z których można wymienić: członkostwo w stowarzyszeniach lekarskich (np. w Polskim Towarzystwie Hepatologicznym), bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w klinikach w kraju i za granicą (np. w University of Illinois at Chicago w Stanach Zjednoczonych) oraz udział w licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach (np. w Międzynarodowym Mikrochirurgicznym Kursie Przeszczepiania Narządów). Specjaliści ci są nakierowani na potrzeby pacjenta, skrupulatnie przeprowadzają diagnostykę i wywiady lekarskie a także stosują odpowiednie leczenie do każdego przypadku, który traktują mocno indywidualnie.

Centrum niejednokrotnie brało udział w akcjach społecznych, np. w 2014 roku w otwarciu siłowni plenerowych w dzielnicy Wawer, podczas którego oferowało konsultacje fizjoterapeutyczne i ćwiczenia korekcyjne na platformach balansowych, a także w Hipodromowym Crossie Biegowym w 2014 roku w Warszawie-Wesołej, kiedy to specjaliści kliniki oferowali bezpłatny masaż łydek oraz rozdawane były zaproszenia na masaż całościowy.

Przy centrum DoktorA działa Ośrodek Badań Klinicznych, w którym prowadzone są różnorodne badania kliniczne z wykorzystaniem dostępnych urządzeń medycznych, specjalistów w różnych dziedzinach oraz chętnych do takich badań pacjentów.

Placówka wyposażona jest w wiele sprzętów i urządzeń medycznych wykorzystywanych w diagnostyce, zabiegach oraz rehabilitacji. Do badań służy tutaj, m.in. aparat USG, gastroskop, kolonoskop, holter ciśnieniowy i EKG, spirometr, tonometr (do badania gałki ocznej) oraz aparat do OCT gałki ocznej. W zakresie zabiegów lekarze placówki stosują: aparat Zimne Diatremie RF firmy Ellman (który wykorzystuje fale rafiowe o wysokiej częstotliwości cięcia w zabiegach chirurgicznych, dermatologicznych, laryngologicznych czy ginekologicznych) oraz System ELVeS Painless (do laserowej operacji żylaków nóg).W pracowni rehabilitacji stosowane jest natomiast urządzenie BOA Max (do masażu pneumatycznego, limfatycznego, pulsacyjnego lub klasycznego), platforma balansowa i stabilometryczna, urządzenia wykorzystujące ultradźwięki, pole magnetyczne lub elektryczne do przeprowadzania zabiegów a także aparat elektromiograficzny.

Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom pacjentów klinika przygotowała wiele udogodnień i ułatwień zarówno medycznych, jak i pozamedycznych. Można wśród nich wymienić:

 • Nowoczesny budynek – klinika mieści się w budynku o nowoczesnym designie, spełniającym wszelkie standardy.
 • Parking – przy budynku znajduje się duży parking przeznaczony m.in. dla pacjentów centrum medycznego.
 • Przestronne wnętrza – zarówno poczekalnia, jak i korytarze są nowoczesne i przestronne, urządzone w miłej gamie kolorystycznej.
 • Przyjemne gabinety – są miło urządzone, z wygodnymi fotelami i łóżkami zabiegowymi oraz wyposażone w sprzęt medyczny najwyższej klasy.
 • Pokoje pozabiegowe – z wygodnymi łóżkami, pełną opieką medyczną oraz osobnymi łazienkami.
 • Klimatyzacja – pomieszczenia centrum medycznego są klimatyzowane.
 • Kontrakt z NFZ – ubezpieczeni pacjenci mogą skorzystać tutaj z bezpłatnego leczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
 • Prywatne ubezpieczenie – pacjenci ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK mogą bezgotówkowo korzystać z niektórych badań, konsultacji i rehabilitacji.
 • Zaproszenie na badania – w centrum można wykupić specjalne zaproszenie w formie kart podarunkowych np. na badanie USG piersi, badania z zakresie zdrowego serca czy zdrowego kręgosłupa.
 • Badania profilaktyczne – klinika dba o swoich pacjentów przypominając im o badaniach profilaktycznych, które dobierane są tutaj w zależności od wieku i płci oraz aktywności fizycznej w formie pakietów.
 • Sobotnie dyżury pediatryczne – w centrum w każdą sobotę pełni dyżur specjalista pediatrii, co umożliwia  chorym dzieciom w nagłych przypadkach szybkie dostanie się do lekarza.
 • Białe soboty – w czasie takich sobót pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji np. z chirurgiem naczyniowym w zakresie żylaków na obu nogach lub z porad innych specjalistów.
 • Pracownia ultrasonograficzna – znajduje się na miejscu w centrum, pacjent może w niej wykonać badania USG narządu ruchu, piersi, jamy brzusznej, Doppler żył i tętnic, ginekologiczne i inne.
 • Pracownia endoskopowa  - wyposażona w sprzęt do wykonywania na miejscu badań gastroskopowych i kolonoskopowych.
 • Pracownia rehabilitacyjna – w niej przeprowadzane są na miejscu odpowiednie zabiegi i ćwiczenia rehabilitacyjne, jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt.

Centrum Medyczne DoktorA  umiejscowione w Warszawie-Wesołej przy jednej z głównych dróg przejazdowych - Trakcie Brzeskim, co znacznie ułatwia dojazd do kliniki zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Jest to okolica obrzeży miasta, gdzie zatrzymują się autobusy jadące z różnych części Warszawy na przystanku Fabryczna 01 (linia 411, 720, 772 lub 730), skąd do kliniki jest zaledwie 180 m. Pacjenci przyjeżdżający samochodem nie muszą wjeżdżać do Warszawy, gdyż dobrze rozbudowana sieć dróg pozwala im na dojazd bezpośrednio do placówki. Blisko z DoktorA jest do  terenów zielonych Barciucha (ok. 2 km), gdzie można obcować z dziką przyrodą i odpocząć od zgiełku miasta.

Opinie

Centrum Medyczne doktorAOcena: 5/5 Opinie: 12, Ocen: 12

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • R

  Bardzo dobrze

  Naprawde świetna klinika za normalne pieniądze

  Robert (2019-04-24)

 • I

  Bardzo dobrze

  Bardzo pozytywne wrażenia, nie myślalam, że mogę trafić na tak porządną klinikę w Warszawie! Bardzo polecam, wszyscy lekarze bardzo przyjaźnie nastawieni, badania zlecone kompleksowe i bardzo dobre podejście do pacjenta, który ma problem teoretycznie nie do rozwiązania - a jednak są lekarze, którzy sobie z tym radzą!

  Izabella (2019-04-03)

 • D

  Bardzo dobrze

  Klinika na wysokim poziomie, zwłaszcza lekarze rodzinni oraz specjaliści z branż medycznych, w których wydawało się że specjalistów nie ma! Bardzo profesjonalne miejsce, w którym pacjent czuje się pacjentem, a nie jakimś człowiekiem, na którym można zarobić! Pojechałam tam z moim problemem z żołądkiem i zostałam wspaniale potraktowana, polecam!

  Danuta (2019-02-27)

 • K

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobra klinika, którą polecam wszystkim Warszawiakom i nie tylko! Warto czasami dojechać np z Torunia i Łodzi, jeżeli nie znajdzie się lekarza w swoim mieście, który pomoże. W klinice jest wszystko załatwiane z głową, terminy są bliskie, a obsługa na najwyższym poziomie - no i kompetentni lekarze.

  Kinga K. (2019-01-30)

 • U

  Bardzo dobrze

  Polecam personel z całego serca, sprawili, że nie tylko poprawiło się moje zdrowie ale także humor, że jeszcze na świecie są dobrzy lekarze. Krótkie kolejki i przyjemna atmosfera. Polecam!

  Urszula98 (2019-01-17)

 • B

  Bardzo dobrze

  Również polecam :) Mam bardzo dobre wrażenia po wizycie :) Dokładnie tak, ludzie z sercem na dłoni :) Personel przesympatyczny, nie ma żadnych problemów z rejestracją do lekarzy. Kolejki są krótkie ;) Daję 5!

  Belatris (2018-09-13)

 • N

  Bardzo dobrze

  W środku jest bardzo nowocześnie i czyściutko niemal sterylnie nawet w poczekalni ;) Personel bardzo miły, mam bardzo dobre wrażenia po wizycie. Dużym plusem jest to że na miejscu jest wielu specjalistów, do których można się udać bezpośrednio ;)

  Natalia (2018-09-12)

 • N

  Bardzo dobrze

  Mają tam bardzo nowocześnie. Akurat ja mam tutaj lekarza rodzinnego, ale cały personel jest bardzo serdeczny, ludzie uśmiechnięci. Na miejscu mają wielu specjalistów, więc ze skierowaniem od lekarza rodzinnego nie trzeba nigdzie biegać ;)

  Natalia (2018-09-10)

 • D

  Bardzo dobrze

  Byłam na wizycie u kardiologa. Potem badania echo i holter. Trochę się martwiłam, ale Pan Doktor mnie uspokoił. Był bardzo sympatyczny. Polecam serdecznie ;) Ludzie z sercem na dłoni :)

  Dorota (2018-08-02)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jedna z niewielu takich przychodni w Warszawie. Pacjent czuje się tutaj naprawdę ważny i czuje, że lekarze go rozumieją. Jestem pacjentem przychodzącym na regularne wizyty i muszę przyznać, że robię to z przyjemnością!

  Jan (2017-03-07)

 • I

  Bardzo dobrze

  Ja mogę polecić tą przychodnię ze względu na wysoki poziom rehabilitacji. Chodziłam przez długie miesiące z moim dzieckiem i choć ciężko pracowało w trakcie tych spotkań to bardzo miło wspomina panie rehabilitantki. Dziękuję za przyjazne podejście do mojego dziecka!

  Iza (2017-03-07)

 • P

  Bardzo dobrze

  Byłam w DoktorA na gastroskopii. To trochę stresujące badanie, jednak przebiegło szybko i sprawnie. Pani doktor była bardzo delikatna, pielęgniarka miła. Polecam to miejsce każdemu nie tylko ze względu na miłą atmosferę, ale przede wszystkim kompetentny personel.

  Paula (2017-03-07)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Usunięcie ciała obcego 345 zł Umów wizytę
USG narządów wewnętrznych 220 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia
*zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
1200 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 2300 zł do 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Rektoskopia 250 zł Umów wizytę
Usuwanie brodawek
*metoda RF-elektrokoagulogram
od 200 zł do 450 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Biopsja 360 zł Umów wizytę
Wycięcie fałdów przyodbytowych od 345 zł do 650 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) 300 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
490 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 345 zł do 500 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i usunięcie ciała obcego, tkanek podskórnych 490 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry od 345 zł do 1150 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 345 zł do 1150 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 345 zł do 1150 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry od 345 zł do 1150 zł Umów wizytę
Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej 575 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Usunięcie ciała obcego 345 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 345 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego 345 zł Umów wizytę
Wycięcie i usunięcie ciała obcego powierzchniowego 345 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm 345 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm 345 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego od 345 zł do 1150 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego 345 zł Umów wizytę
Łyżeczkowanie zmiany skórnej od 200 zł do 650 zł Umów wizytę
Zaopatrzenie chirurgiczne rany głębokiej od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Zaopatrzenie chirurgiczne rany powikłanej od 100 zł do 600 zł Umów wizytę
Proste usunięcie płytki paznokciowej, częściowe lub całkowite 500 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów 180 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm 400 zł Umów wizytę
Usunięcie kleszcza 180 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok od 460 zł do 1150 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 345 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych
*połaczona często z zabiegiem laserowym
od 400 zł do 1500 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków od 350 zł do 950 zł Umów wizytę
Klejenie żylaków metodą VenaSeal 7500 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych
*cena zależy od metody zabiegu. Metoda oraz kwota zabiegu ustalana podczas konsultacji
od 300 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 350 zł do 950 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi od 4900 zł do 7900 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 350 zł do 950 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Fiberoskopia od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
USG jamy brzusznej 220 zł Umów wizytę
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym
*370 zł cena gastroskopii 450 znieczulenie ogólne
820 zł Umów wizytę
Gastroskopia w sedacji
*możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
820 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
370 zł Umów wizytę
Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym
*840 zł w znieczuleniu ogólnym (+ ewentualne wycinki histopatologiczne 100 zł/1 wycinek). Możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
840 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*490 zł w znieczuleniu miejscowym, 840 zł w znieczuleniu ogólnym (+ ewentualne wycinki histopatologiczne 100 zł/1 wycinek). Możliwość wykonania badania wyłącznie u osób dorosłych
od 490 zł do 840 zł Umów wizytę
USG piersi 260 zł Umów wizytę
USG ślinianek 250 zł Umów wizytę
USG tkanki miękkiej 250 zł Umów wizytę
USG węzłów chłonnych 250 zł Umów wizytę
USG ciąży od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
USG układu moczowego 250 zł Umów wizytę
USG narządów rodnych 250 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych 300 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
USG Doppler naczyń brzusznych 250 zł Umów wizytę
USG urologiczne 250 zł Umów wizytę
USG transrektalne stercza 300 zł Umów wizytę
USG przezodbytnicze 300 zł Umów wizytę
USG worka mosznowego 250 zł Umów wizytę
USG tarczycy 250 zł Umów wizytę
USG ortopedyczne 250 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 180 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) 300 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
TENS 20 zł Umów wizytę
Prądy Kotza 35 zł Umów wizytę
Prądy Trauberta 35 zł Umów wizytę
Ultradźwięki 35 zł Umów wizytę
Laseroterapia - zabiegi fizykoterapeutyczne 35 zł Umów wizytę
Galwanizacja 45 zł Umów wizytę
Elektrostymulacja 45 zł Umów wizytę
Masaż od 120 zł do 180 zł Umów wizytę
Masaż klasyczny od 120 zł do 180 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny 130 zł Umów wizytę
Ćwiczenia rehabilitacyjne 80 zł Umów wizytę
Terapia manualna 110 zł Umów wizytę
Terapia McKenzie 110 zł Umów wizytę
Terapia PNF 110 zł Umów wizytę
Terapia Vojty 110 zł Umów wizytę
Kinesiotaping 60 zł Umów wizytę
Laryngologia
Kryptoliza migdałków metodą kriochirurgii 1800 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Krioterapia miejscowa - leczenie bólu 40 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 400 zł do 1200 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 160 zł do 400 zł Umów wizytę
Peeling chemiczny od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Okulistyka
Iniekcja doszklistkowa od 50 zł do 80 zł Umów wizytę
Tomografia optyczna (OCT) od 160 zł do 200 zł Umów wizytę
Podologia
Wrastające paznokcie 490 zł Umów wizytę
Usunięcie odcisku, modzeli od 100 zł do 320 zł Umów wizytę
Resekcja klinowa wrastającego paznokcia 490 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Centrum Medyczne doktorA

Trakt Brzeski 57B Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Monika Kaszczewska

Monika Kaszczewska

Endokrynolog

Umów wizytę

Dr n. med. Marek Chmielewski

Dr n. med. Marek Chmielewski

Kardiolog
Dr. n. med. Marek Chmielewski ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, z którym to wydziałem związany był później jako wykładowca oraz członek rady. Posiada dwa st...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Andrzej Bogdanowicz

lek. Andrzej Bogdanowicz

Urolog

Umów wizytę

Lek. Marta Ciosek

Lek. Marta Ciosek

Ginekolog
Lek. Marta Ciosek jest lekarzem ginekologiem. To absolwentka II Wydziału Lekarskiego, który ukończyła na Akademii Medycznej w Warszawie w 2007 roku. Swoje doświadczanie ginekologiczne...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Martyna Kamont

Lek. Martyna Kamont

Dermatolog
Lek. Martyna Kamont to absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym ukończyła I Wydział Lekarski w 2011 roku. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii, a doświadcze...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Oskar Janeczek

Lek. Oskar Janeczek

Neurolog
Lek. Oskar Janeczek ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2000 roku otrzymał uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Jego zainteresowania zawodowe skierowa...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Maciej Jochemczyk

lek. Maciej Jochemczyk

Okulista
Lek. Maciej Jochemczyk to absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na Wydziale Lekarskim, gdzie uczył się w latach 1996-2002. Po studiach rozpoczął specjalizację w zakresie o...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Roman Kuczerowski

Dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog
Internista
Dr n. med. Roman Kuczerowski lekarzem został w 1990 roku. Następnie został specjalistą z kilku dziedzin medycyny. Pierwszą była specjalizacja I stopnia z chorób wewnęt...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Świercz

dr n. med. Paweł Świercz

Angiolog
Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Paweł Świercz w roku 1991 ukończył I Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie. Rok 2006 przyniósł mu podwójny sukces ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Katarzyna Maternowska

Mgr Katarzyna Maternowska

psychoterapeuta
Mgr Katarzyna Maternowska jest psychoterapeutką, obecnie w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację European Assiociation for G...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Małgorzata Szpetnar

Lek. Małgorzata Szpetnar

Ginekolog
Lek. med. Małgorzata Szpetnar jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Studia medyczne ukończyła w 1990 roku na Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęła specjalizację w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Agnieszka Nowak-Musiej

Lek. Agnieszka Nowak-Musiej

Diabetolog
Internista
Lek. med. Agnieszka Nowak-Musiej w 1999 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, otrzymując tym samym dyplom lekarza, a w 2006 roku uzyskała prawa do wykonywania ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Agnieszka Turlińska

Lek. Agnieszka Turlińska

Pediatra
Lek. Agnieszka Turlińska to absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uczęszczała w latach 1986-1992. Następnie przystąpiła do odbywania specjalizacji w...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Mateusz Patro

Mateusz Patro

Fizjoterapeuta
Mateusz Patro jest fizjoterapeutą, związanym zawodowo z tą dziedziną od 2007 roku. Pracę jako fizjoterapeuta rozpoczął podczas misji w Etiopii, gdzie był współtwórcą placówki reh...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Jakub Szaniawski

lek. med. Jakub Szaniawski

Urolog
Lek. Jakub Szaniawski jest urologiem. To absolwent studiów medycznych, które ukończył w 2009 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny i możliwość wykonywania zawodu lekarza. Jego pasją ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n.med. Adam Zieliński

Dr n.med. Adam Zieliński

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Flebolog
Dr n.med Adam Zieliński ukończył studia z wyróżnieniem w roku 1995, zostając absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Jako kontynuacje...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Anna Telichowska-Leśna

lek. med. Anna Telichowska-Leśna

Pediatra
Psychiatra
Lek. Anna Telichowska-Leśna jest lekarzem psychiatrą. Zawód lekarza zdobywała na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w latach 1996-2002. Swoje kolejne k...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Edyta Tulewicz-Marti

Lek. Edyta Tulewicz-Marti

Gastrolog
gastroenterolog
Lek. Edyta Tulewicz-Marti ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2007 roku, zostając lekarzem medycyny. Specjalistą w zakresie gastroenterologii została w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Artur Plewiński

lek. med. Artur Plewiński

Ortopeda
Lek. med. Artur Plewiński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na który uczęszczał w latach 2003-2009. Obecnie jest w trakcje specjalizacji z ortopedii - dziedziny medycyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Magdalena Bogdańska

Dr n. med. Magdalena Bogdańska

Patomorfolog
Dr n. med. Magdalena Bogdańska jest patomorfologiem. Studia medyczne ukończyła w 1986 roku, a następnie przystąpiła do odbywania specjalizacji w zakresie patomorfologii. Egzamin sp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Olga Rębiś-Mazowiecka

Lek. med. Olga Rębiś-Mazowiecka

Internista
Lekarz sportowy
Lek. med. Olga Rębiś-Mazowiecka jest specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. To absolwentka studiów medycznych, które ukończyła w 1996 roku, uzyskuj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Robert Szamborski

Dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog
Lekarz medycyny pracy
chirurg stomatologiczny
Dr n. med. Robert Szamborski to absolwent dwóch akademii ? Wojskowej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim oraz Akademii M...

 czytaj więcej

Umów wizytę