Drogeria Urody
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem)

Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) Poznań (województwo Wielkopolskie)

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem określane bywa również jako lipofilling pośladków, pozwala na wymodelowanie pośladków, np. poprzez ich powiększenie.Modelowanie pośladków własnym tłuszczem umożliwia jest wyrównanie asymetrii pomiędzy dwoma pośladkami. czytaj więcej

Średnia cena lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) (Poznań) to 8000 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Poznań z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Poznań i w pobliżu, zabieg lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) w mieście Poznań, w Wielkopolskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic, Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz Rosiński, Ars Estetica . W regionie jest 19 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Poznań.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) w mieście Poznań,napisz do nas.