Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

Nici hialuronowe

Cena od 60 zł Zapytaj o raty

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)- opiera się na stworzeniu specjalnego “rusztowania” dla skóry poprzez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów.

Znajdź klinikę  Umów wizytę Suplementy urody 

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

Ocena

5.00
359
100% poleca ten zabieg

Nici hialuronowe to rozwiązanie estetyczne pozwalające w nowatorski sposób wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania twarzy. Metoda opiera się na stworzeniu specjalnego “rusztowania” dla skóry poprzez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów.

Modelowanie twarzy nićmi hialuronowymi

Kwas hialuronowy ma silnie działanie nawilżające i zatrzymujące wodę w naskórku. Wypełnia braki w objętości tkanki, podnosi i uwypukla skórę.Przywraca jędrność, napięcie i elastyczność.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadza kwas hialuronowy specjalną techniką w wybrane miejsca na twarzy - w okolice policzków, podbródka i brody. Stosuje do tego celu mikrokaniulę, która dostarcza preparat do obszarów poddawanych zabiegowi w postaci nici wypełniających linię wzdłuż twarzy. Wszczepiony kwas od razu liftinguje skórę i modeluje jej owal. Cały zabieg jest bezbolesny, ponieważ znieczulenie podawane jest jednocześnie z wprowadzeniem nici i trwa zaledwie 20 minut.

Korzyści:

  • Tkanki odzyskują elastyczność, gładkość, i dawną objętość
  • Nici hialuronowe pozwalają uzyskać efekt odmłodzenia twarzy
  • Poprawiają owal twarzy, napięcie skóry policzków i czoła, dzięki podnoszeniu brwi i zewnętrznego kącika oka uzyskuje się efekt „otwarcia oka“
  • Właściwości nawilżające kwasu hialuronowego zwiększają stopień uwodnienia skóry podnosząc ją i uwypuklając.
  • Zabieg jest mało inwazyjny i pozwala na modelowanie owalu twarzy z zachowanie naturalnych kształtów

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Zabieg jest wykonywany mikrokaniulami, co ogranicza powstawanie siniaków, jednak po zabiegu może wystąpić rumień oraz obrzęk.

Jak uniknąć powikłań?

Bezpośrednio po zabiegu twarz można ochładzać lodem aby zmniejszyć opuchliznę. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać przebywania na słońcu, korzystania z solarium i wysokich temperatur (na przykład przebywania w saunie)

Dla kogo:

Wskazania do wykonania nici hialuronowych są uzależnione od stanu skóry. Polecane dla pacjentek w wieku dojrzałym jak i młodszym, które mają problemy z wiotką i pozbawianą elastyczności skórą.

Efekty:

Efekt utrzymuje się około roku, w zależności od rodzaju wstrzykniętego kwasu hialuronowego.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

Cena

od 60 zł

Czas trwania

20 minut

Znieczulenie

zabieg jest bezbolesny

Hospitalizacja

niewymagana

Czas regeneracji

około 2 tygodni

Efekty

po około 2 tygodniach

Trwałość leczenia

około 1 roku

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.


Refundacja NFZ

Umów wizytę