Powiększanie piersi

Powiększanie piersi Katowice (województwo Śląskie)

Powiększanie piersi to zabieg polegający na chirurgicznym umieszczeniu implantów pod każdą piersią w celu zwiększenia jej rozmiaru i poprawy kształtu. Obecnie najczęściej stosowane są implanty wypełnione żelem silikonowym o spoistej konsystencji i różnym stopniu płynności. Mają one postać anatomiczną bądź okrągłą, a ich silikonowa torebka gładką lub teksturową powierzchnię. czytaj więcej

Średnia cena powiększanie piersi (Katowice) to 6150 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg powiększanie piersi można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Powiększanie piersi w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Chirurgii Mazan, Centrum DER-MED, LIPOLINE Centrum Liposukcji. W regionie jest klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Powiększanie piersi zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Powiększanie piersi w mieście Katowice,napisz do nas.