Pulsmed Szpital

Polskiej Organizacji Wojskowej 26 Łódź

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Szpital Prywatny Pulsmed jest wielospecjalistyczną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Łodzi, która funkcjonuje od 1994 roku. Jego specjalnością są nowoczesne i minimalnie inwazyjne  operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i estetycznej, bariatrii oraz zabiegi wykorzystujące komórki macierzyste do leczenia schorzeń neurologicznych, okulistycznych, ortopedycznych a także urologicznych.

W ramach szpitala działa tutaj Klinika Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych, Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, Klinika Leczenia Otyłości oraz Chorób Metabolicznych a także poradnie specjalistyczne w ramach przychodni, gdzie świadczone są usługi z różnych dziedzin medycyny wraz z zaawansowaną diagnostyką.

Personel medyczny Pulsmed tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści różnych dziedzin medycyny oraz dyplomowane pielęgniarki. Lekarze ukończyli Uniwersytet Medyczny w Łodzi i są specjalistami I i II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej a także radiologii, bariatrii, medycyny pracy, okulistyki, ortopedii, urologii oraz rehabilitacji i medycyny estetycznej. Stale szkolą się, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i sympozjach organizowanych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Placówka w ramach Kliniki Leczenia Otyłości oraz Chorób Metabolicznych może poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w leczeniu otyłości i z tego względu organizuje co jakiś czas szkolenia dla lekarzy z kraju i z zagranicy w zakresie leczenia metodami małoinwazyjnymi, tj. balon żołądkowy.

Wyposażenie sprzętowe szpitala w zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny pozwala pracującym tu specjalistom na przeprowadzanie małoinwazyjnych, precyzyjnych i szybkich zabiegów. Możliwe jest to m.in. dzięki endoskopom, laparoskopom, artroskopom oraz urządzeniom laserowym (tj. laser frakcyjny CO2 Ultrafrax 800) , ultradźwiękowym i kriochirurgicznym, które są wykorzystywane w trakcie zabiegów. Kompleksowe leczenie umożliwia także rozbudowana diagnostyka, czyli cyfrowe urządzenia diagnostyczne, aparat USG Acuson X300 firmy Siemens, aparat RTG szwajcarskiej firmy Unimat oraz aparat densytometryczny DEXA (wykorzystywany w pomiarze gęstości kości). Ponadto w klinice znajdują się okulistyczne urządzenia diagnostyczne do badania ostrości wzroku, pola widzenia, ciśnienia w gałce ocznej czy grubości rogówki.

Szpital jest bardzo dobrze przystosowany do przyjmowania pacjentów i wyposażony w liczne udogodnienia i ułatwienia nie tylko medyczne, ale także pozamedyczne, dzięki którym pobyt w nim jest przyjemny i owocny dla każdego pacjenta. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Łatwy dojazd i przyjemna okolica – budynek szpitala Pulsmed znajduje się w centrum Łodzi, dzięki czemu można tutaj bardzo łatwo dojechać. Jest to okolica zabytkowej części miasta, w której nie brakuje jednak skwerków zieleni.
 • Zabytkowy budynek –szpital mieści się w jednej z zabytkowych kamienic miasta, odnowionej i przygotowanej do świadczenia usług medycznych i szpitalnych. Nowoczesne wnętrza połączone są tutaj z tradycyjnym wyglądem.
 • Parking – jest to parking miejski i znajduje się wzdłuż ulicy, przy której mieści się budynek szpitala, każdy pacjent może na nim postawić swoje auto. Ponadto do dyspozycji pacjentów pozostaje również parking płatny strzeżony na terenie szpitala.
 • Nowoczesny blok operacyjny – wyposażone w najnowszy sprzęt i aparaturę zabiegową, odpowiednio klimatyzowany i utrzymany w sterylności.
 • Sala pooperacyjna i sala pobytu dziennego – z wygodnymi łóżkami i pełną opieką medyczną oraz monitorowaniem anestezjologicznym, urządzona w przyjemnej kolorystyce.
 • Sale chorych – jedno- lub dwuosobowe pokoje wyposażone w komfortowe łóżka, własne łazienki, telewizory oraz z dostępem do internetu i telefonu.
 • Leczenie na raty – pacjent ma możliwość wzięcia dogodnych dla siebie rat na spłatę leczenia i zabiegów, którym może poddać się w szpitalu. Jest to możliwe dzięki podpisanej umowie z firmą MediRaty.
 • Leczenie na NFZ – szpital ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której pacjenci mogą skorzystać z niektórych usług medycznych i leczenia za darmo.
 • Laboratorium analityczne – znajduje się na miejscu w placówce i umożliwia szybkie wykonanie badań podstawowych i specjalistycznych. Laboratorium należy do Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych i jest wyposażone w nowoczesną aparaturę.
 • Pracownia USG i RTG – wyposażona w wysokiej jakości aparat RTG szwajcarskiej firmy Unimat oraz w aparat USG Acuson X300 firmy Siemens (z funkcją 3D) pozwala na dokładną i trafną diagnostykę na miejscu w placówce.

Szpital Prywatny Pulsmed mieści się w Łodzi, w jej ścisłym centrum w Śródmieściu przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Zmotoryzowani pacjenci dojadą tutaj bardzo prosto – wystarczy, że skręcą z jednej z głównych dróg biegnących przez Łódź (drogi krajowej nr 14), czyli w ul. Doktora Stefana Kopcińskiego w ul. Narutowicza a następnie w ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, przy której mieści się budynek szpitala. Blisko jest także do przystanków komunikacji miejskiej. Do tramwajowego Narutowicza - Plac Dąbrowskiego to zaledwie 300 metrów na piechotę, gdzie można wysiąść z tramwaju linii 9A, 9B, 12A lub 13 i prawie tyle samo do autobusowego, gdzie zatrzymują się autobusy nr 51, 57, 85A czy 96. Pacjenci, którzy przyjeżdżają do miasta pociągiem powinni wysiąść na nowym i przestronnym dworcu Łódź Fabryczna, skąd jest zaledwie 400 m do pokonania piechotą do szpitala. Do serca miasta, gdzie można zobaczyć m.in. Aleję Gwiazd jest ze szpitala niewiele ponad kilometr, natomiast bliżej jest do zielonego Parku im. Stanisława Moniuszki jest 300 metrów.

Opinie

Pulsmed SzpitalOcena: 4.8/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • S

  Bardzo dobrze

  Jestem kilka tygodni po zabiegu balonika. Stosuje się również do zaleceń żywieniowych - w całej opiece jestem w stałym kontakcie z Doktorem i dietetykiem. Na minusie już 10 kg! Pozdrawiam was i jeszcze raz dziękuję.

  Sylwia (2023-07-06)

  Zabieg: Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera)

  Lekarz: Lek. med. Zbigniew Kowalczyk

 • K

  Bardzo dobrze

  Konsultacje u Pani Doktor jak zawsze na poziomie, konkretne i leczenie trafione. Polecam! :)

  Krzysztof (2023-07-06)

  Zabieg: Leczenie chorób odbytu

  Lekarz: lek. Grażyna Gasińska

 • Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u doktora Pawła Pisery. Lekarz jest rzeczowy, omawia przypadek indywidualnie i bardzo szczegółowo, przedstawia istniejące opcje. Cena przystępna, choć zróżnicowana w zależności od wybranej opcji. Profesjonalizm Pana Doktora sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. Zdecydowanie polecam

  (2020-01-27)

 • Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji w klinice (mastopeksja). Lekarz zapewnia indywidualne podejście, jest profesjonalny, przedstawia różne opcje, omawia je w szczegółach. Zdecydowanie polecam

  (2020-01-24)

 • M

  Dobrze

  Jestem zadowolona z zabiegu u Pana Doktora Kowalczyka, podejście bardzo profesjonalne, bałam się tylko trochę :) ale nie dali mi za dużo na ten temat myśleć, bo zabieg był szybko ;) dobra obsługa. Polecam

  Marta (2019-11-07)

 • Bardzo dobrze

  Dr. Kowalczyk jest rewelacyjnym specjalistą. Jestem zachwycona z efektów plastyki brzucha. Mąż również podziela moje zadowolenie :)

  (2019-01-02)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Rehabilitacja od 650 zł do 1800 zł Umów wizytę
Echokardiografia (echo serca) płodu od 130 zł Umów wizytę
USG narządów wewnętrznych od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Usunięcie ciała obcego od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
BIO NUTRI LIFT - Lift Booster - usuwanie zmarszczek od 500 zł Umów wizytę
Wlewy witaminy C 180 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne zespołu Guyona od 1650 zł do 2000 zł Umów wizytę
Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera)
* 7500zł (znieczulenie miejscowe ), 8000zł ( znieczulenie ogólne )
od 7500 zł do 9000 zł Umów wizytę
Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball)
* 7500zł (znieczulenie miejscowe ) , 8000zł ( znieczulenie ogólne )
7500 zł Umów wizytę
Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową 24000 zł Umów wizytę
Leczenie otyłości od 7500 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite 2500 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 2500 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*najpierw konsultacja, a potem na kolejnej wizycie zabieg
od 2000 zł Umów wizytę
Operacja wodniaka jądra
wraz 1 dobą hospitalizacji
2800 zł Umów wizytę
Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe od 1800 zł Umów wizytę
Plastyka worka mosznowego od 3000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Plastyka blizn od 1000 zł Umów wizytę
Plastyka odbytu 1500 zł Umów wizytę
Operacja torbieli włosowej od 6000 zł Umów wizytę
Operacja kręgosłupa od 10000 zł do 16000 zł Umów wizytę
Usunięcie pęcherzyka żołciowego 7000 zł Umów wizytę
Dyskopatia (szyjna, lędźwiowa, kręgosłupa) od 8600 zł do 12000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usuwanie blizn od 1000 zł Umów wizytę
Punkcja torbieli nerki od 900 zł do 1100 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków od 200 zł Umów wizytę
Ozonoterapia autohemotransfuzja 150 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu 1800 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 2500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie od 350 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji - skleroterapia 1000 zł Umów wizytę
Sektorowe wycięcie hemoroidów 2500 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów - wycięcie segmentowe od 6000 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą HAL - RAR 5000 zł Umów wizytę
Laserowe usunięcie zmiany skórnej okołoodbytowej od 1200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego od 1000 zł Umów wizytę
Leczenie chorób odbytu od 900 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą Milligan - Morgan od 3800 zł do 4200 zł Umów wizytę
Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową od 5000 zł Umów wizytę
Wycięcie fałdów przyodbytowych od 1200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Usunięcie polipów kanału odbytu od 1200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro 2800 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej 4400 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej od 4200 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej od 2900 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny od 2900 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej od 4400 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 900 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych od 2000 zł do 2700 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok od 500 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i drenaż torbieli włosowej od 6000 zł Umów wizytę
Usunięcie ciała obcego od 250 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 150 zł Umów wizytę
Usunięcie kleszcza od 250 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów od 150 zł Umów wizytę
Wstępne opracowanie rany od 250 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm od 200 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi 5000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Leczenie żylaków falami radiowymi - nogi 4000 zł Umów wizytę
Klejenie żylaków metodą VenaSeal od 5000 zł Umów wizytę
Leczenie żylaków powrózka nasiennego od 3250 zł do 4250 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 6000 zł Umów wizytę
Leczenie ginekomastii od 6000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 7000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 7000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 11000 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) od 7000 zł do 11000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 5000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4200 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 8500 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 3800 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych 4100 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 12500 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
* jedna okolica
od 5000 zł Umów wizytę
Korekcje i operacje nosa od 7000 zł do 11000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) 8000 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) 15000 zł Umów wizytę
Plastyka pośladków (lifting chirurgiczny) od 10000 zł Umów wizytę
Plastyka ud (lifting chirurgiczny) od 15000 zł do 20000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 18000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 17000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 17000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 12000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 17000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja piersi po mastektomii od 23000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 15000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha od 8000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) od 12000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet
* cena ustalana podczas konsultacji lekarskiej
od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja
* 1 punkt
od 1900 zł do 2100 zł Umów wizytę
Liposukcja talii od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - brzuch od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - talia od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - uda od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - kolana od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - plecy od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - ramiona od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - podbródek od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - ginekomastia od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - łydki od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - biodra od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - pośladki od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - brzuch od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - talia od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - biodra od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - uda od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - pośladki od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - kolana od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - łydki od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - ramiona od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - ginekomastia tłuszczowa od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - plecy od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Vibro Lipo - podbródek od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - brzuch od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - talia od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - biodra od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - uda od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - pośladki od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - kolana od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - łydki od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - ramiona od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - ginekomastia tłuszczowa od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - plecy od 2000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Tite - podbródek od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja - dwie powierzchnie ciała od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja - 3 powierzchnie ciała uda wewnętrzne + uda zewnętrzne + kolana od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja - 4 powierzchnie ciała brzuch + uda wewnętrzne + biodra + kolana od 1500 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud od 1500 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 150 zł Umów wizytę
Gastroskopia 460 zł Umów wizytę
Gastroskopia w sedacji 800 zł Umów wizytę
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym 800 zł Umów wizytę
USG układu moczowego 110 zł Umów wizytę
USG ślinianek 100 zł Umów wizytę
USG tkanki miękkiej 150 zł Umów wizytę
USG węzłów chłonnych 110 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 140 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych 150 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych 130 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych 145 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych 150 zł Umów wizytę
USG Dopplera od 120 zł Umów wizytę
USG worka mosznowego 110 zł Umów wizytę
USG tarczycy 150 zł Umów wizytę
Cystoskopia 2500 zł Umów wizytę
USG ortopedyczne 130 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 65 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 400 zł do 1500 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny 35 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny 140 zł Umów wizytę
Masaż od 35 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym od 450 zł Umów wizytę
Usunięcie kłykcin kończystych od 4500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa od 60 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa całe nogi (epilacja) 450 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 60 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek 400 zł Umów wizytę
Peeling - kwas migdałowy od 160 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych
* laserowe leczenie trądziku (za każde 1 naświetlanie twarzy)
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 100 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 200 zł Umów wizytę
Peeling węglowy od 300 zł Umów wizytę
Peeling węglowy - twarz od 300 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha od 100 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka od 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków od 100 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion od 80 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 300 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 390 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy 1099 zł Umów wizytę
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)
* 600 zł - 1 okolica, 1000 zł - 2 okolice, 1300 zł - 3 okolice
od 600 zł do 1300 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt 690 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 250 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 750 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 500 zł do 8000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
od 1300 zł do 1900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
od 1300 zł do 1900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 350 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 350 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 550 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 650 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 850 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 350 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 950 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 950 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 800 zł Umów wizytę
Peeling od 160 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 1300 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 1000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz 500 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający od 200 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 950 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący od 290 zł do 680 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - kolana 150 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting czoła od 6000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 100 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie 500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu
* 15 zł o powierzchnia 1 cm x 1 cm, 100 zł powierzchni 5 cm x 5 cm, 200 zł o powierzchni 10 cm x 10 cm
od 15 zł do 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 200 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 500 zł Umów wizytę
Zabiegi komórkami macierzystymi od 4000 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 150 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 1000 zł do 2000 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 600 zł Umów wizytę
Modelowanie ciała własnym tłuszczem od 2000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting twarzy 12500 zł Umów wizytę
Termolifting od 1000 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki 200 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu 750 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja od 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt od 500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - leczenie nadpotliwości pach od 3500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - blizny potrądzikowe od 399 zł Umów wizytę
CGF - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 5000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - ramiona od 400 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - brzuch od 200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - uda od 400 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 750 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy własnym tłuszczem od 6500 zł Umów wizytę
Lipotransfer Micro&Nano Fat - powiększanie ust od 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz od 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dłonie od 500 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe od 550 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - dłonie od 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - usta od 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - twarz od 4000 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nogach od 800 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja + dekolt 400 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - policzki 300 zł Umów wizytę
Termolifting - cała twarz od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - kolana od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - pośladki od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - brzuch od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - uda od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - ramiona od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - dekolt od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - szyja od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - twarz, szyja, dekolt od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz i szyja od 800 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - okolice oczu od 4000 zł Umów wizytę
Lipofiling ADIVIVE - przeszczep tłuszczu od 1500 zł Umów wizytę
CGF LIQUID - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 5000 zł Umów wizytę
CGF HARMONY - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 5000 zł Umów wizytę
CGF ONE - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu od 5000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa skóry głowy od 500 zł Umów wizytę
Termolifting - podbródek od 2000 zł Umów wizytę
Termolifting - nogi od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - policzki od 1000 zł Umów wizytę
Termolifting - dłonie od 1000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 900 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
* od 500 zł za 1 okolicę, od 800 zł - 2 okolice, od 1000 zł - 3 okolice
od 350 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 500 zł do 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 500 zł Umów wizytę
Okulistyka
Entropion - operacja podwinięcia powieki 700 zł Umów wizytę
Ektropion - operacja odwinięcia powieki 700 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej 3300 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej od 8000 zł do 8900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej od 8000 zł do 8900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej od 8000 zł do 8900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki twardej od 2700 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy od 2350 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna
*wykonywane w dniu pierwszej wizyty, wymagane skierowanie na ten zabieg
350 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy od 2350 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki 400 zł Umów wizytę
Leczenie siatkówki 180 zł Umów wizytę
Leczenie zwyrodnienia plamki żółtej AMD 1500 zł Umów wizytę
Leczenie AMD -iniekcje doszklistkowe LUCENTIS (Ranibizumab) 1500 zł Umów wizytę
Laseroterapia siatkówki 1800 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopia 2700 zł Umów wizytę
Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego 4700 zł Umów wizytę
Artroskopia kolana 3500 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka od 3000 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne przykurczu ręki Dupuytrena od 1650 zł do 4200 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne choroby De Quervaina od 1450 zł do 2000 zł Umów wizytę
Operacja zespołu rowka nerwu łokciowego od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie ręki/łokcia/nadgarstka od 3000 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne palca strzelającego 2200 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego ręki 2500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja ścięgien od 600 zł Umów wizytę
Operacje przełożenia ścięgien w porażeniach nerwów od 2150 zł do 3200 zł Umów wizytę
Synowektomia stawów ręki od 2650 zł do 5500 zł Umów wizytę
Wycięcie ganglionu nadgarstka od 1450 zł do 2000 zł Umów wizytę
Regeneracja stawów komórkami macierzystymi od 5000 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne leczenie przepuklin dyskowych szyjnych, piersiowych i lędźwiowych od 15000 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks) 3500 zł Umów wizytę
Operacja palucha koślawego z użyciem implantów od 4000 zł do 4500 zł Umów wizytę
Podologia
Opracowanie wrastającego paznokcia od 200 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia od 300 zł Umów wizytę
Usunięcie odcisku, modzeli od 300 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi od 5000 zł Umów wizytę
Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych od 4000 zł Umów wizytę
Stomatologia
Operacja dwuszczękowa 14000 zł Umów wizytę
Implanty zębowe MIS C1 od 1800 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Straumann od 1800 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej 3000 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne od 1800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Pulsmed Szpital

Polskiej Organizacji Wojskowej 26 Łódź

Umów wizytę  +48 42 233 49 25 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Zbigniew Kowalczyk

Lek. med. Zbigniew Kowalczyk

Bariatra
Chirurgia Ogólna
Przeprowadza konsultacje oraz leczenie bariatryczne, w tym specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem balona żołądkowego wypełnionym płynem fizjologicznym lub po...

 czytaj więcej
+48 668 696 911, 42 290 97 59

Umów wizytę

dr n. med. Michał Libiszewski

dr n. med. Michał Libiszewski

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Lek. med. Ihor Mirianov

Lek. med. Ihor Mirianov

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

mgr Samanta Chabierska

mgr Samanta Chabierska

Lekarz medycyny estetycznej

+48602336360

Umów wizytę

Dr n. med. Małgorzata Cieślak

Dr n. med. Małgorzata Cieślak

Alergolog
Pulmonolog

+48 602 336 360

Umów wizytę

Dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Urolog

+48 602 336 360

Umów wizytę

Dr n. med. Piotr Furga

Dr n. med. Piotr Furga

Chirurg onkologiczny
Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna

+48602336360

Umów wizytę

Dr hab. n. med. Jarosław Janik

Dr hab. n. med. Jarosław Janik

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna

+48 602 336 360

Umów wizytę

Prof. dr n. med. Wojciech Karcz

Prof. dr n. med. Wojciech Karcz

Chirurgia Ogólna
Proktolog

+48 602 336 360

Umów wizytę

Prof. dr hab. Jacek Kasznicki

Prof. dr hab. Jacek Kasznicki

Diabetolog

42 290 97 59

Umów wizytę

dr hab. n. med. Paweł Kolasa

dr hab. n. med. Paweł Kolasa

Neurochirurg

42 290 97 59

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

Chirurg onkologiczny
Chirurg plastyczny

Umów wizytę

mgr Patrycja Korzeniak

mgr Patrycja Korzeniak

Dietetyk

+48602336360

Umów wizytę

Lek. med. Ihor Mirianov

Lek. med. Ihor Mirianov

Chirurgia Ogólna

+48602338360

Umów wizytę

Dr n. med. Dorota Pałenga Pydyn

Dr n. med. Dorota Pałenga Pydyn

Okulista

+48 602-336-360

Umów wizytę

Lek. med. Andrzej Rak

Lek. med. Andrzej Rak

Ortopeda

Umów wizytę

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurgia Ogólna
Proktolog

+48602336360

Umów wizytę

Lek. med. Serhii Tsomakh

Lek. med. Serhii Tsomakh

Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej

+48602336360

Umów wizytę

Lek. med. Thomas Wow

Lek. med. Thomas Wow

Chirurg onkologiczny
Chirurg plastyczny

+48602336360

Umów wizytę

Lek. med. Dariusz Ziółkowski

Lek. med. Dariusz Ziółkowski

Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej

+48 602 336 360

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Pisera

dr n. med. Paweł Pisera

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Zajmuje się plastyką nosa i odmładzaniem wyglądu pacjentów poprzez lifting twarzy. Przeprowadza plastykę powłok brzusznych (abdominoplastykę). Wykonuje r...

 czytaj więcej
42 290 97 59

Umów wizytę

lek. Grażyna Gasińska

lek. Grażyna Gasińska

Okulista

+48602336360

Umów wizytę