Pulsmed Szpital

Polskiej Organizacji Wojskowej 26 Łódź

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Szpital Prywatny Pulsmed jest wielospecjalistyczną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Łodzi, która funkcjonuje od 1994 roku. Jego specjalnością są nowoczesne i minimalnie inwazyjne  operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i estetycznej, bariatrii oraz zabiegi wykorzystujące komórki macierzyste do leczenia schorzeń neurologicznych, okulistycznych, ortopedycznych a także urologicznych.

W ramach szpitala działa tutaj Klinika Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych, Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, Klinika Leczenia Otyłości oraz Chorób Metabolicznych a także poradnie specjalistyczne w ramach przychodni, gdzie świadczone są usługi z różnych dziedzin medycyny wraz z zaawansowaną diagnostyką.

Personel medyczny Pulsmed tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści różnych dziedzin medycyny oraz dyplomowane pielęgniarki. Lekarze ukończyli Uniwersytet Medyczny w Łodzi i są specjalistami I i II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej a także radiologii, bariatrii, medycyny pracy, okulistyki, ortopedii, urologii oraz rehabilitacji i medycyny estetycznej. Stale szkolą się, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i sympozjach organizowanych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Placówka w ramach Kliniki Leczenia Otyłości oraz Chorób Metabolicznych może poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w leczeniu otyłości i z tego względu organizuje co jakiś czas szkolenia dla lekarzy z kraju i z zagranicy w zakresie leczenia metodami małoinwazyjnymi, tj. balon żołądkowy.

Wyposażenie sprzętowe szpitala w zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny pozwala pracującym tu specjalistom na przeprowadzanie małoinwazyjnych, precyzyjnych i szybkich zabiegów. Możliwe jest to m.in. dzięki endoskopom, laparoskopom, artroskopom oraz urządzeniom laserowym (tj. laser frakcyjny CO2 Ultrafrax 800) , ultradźwiękowym i kriochirurgicznym, które są wykorzystywane w trakcie zabiegów. Kompleksowe leczenie umożliwia także rozbudowana diagnostyka, czyli cyfrowe urządzenia diagnostyczne, aparat USG Acuson X300 firmy Siemens, aparat RTG szwajcarskiej firmy Unimat oraz aparat densytometryczny DEXA (wykorzystywany w pomiarze gęstości kości). Ponadto w klinice znajdują się okulistyczne urządzenia diagnostyczne do badania ostrości wzroku, pola widzenia, ciśnienia w gałce ocznej czy grubości rogówki.

Szpital jest bardzo dobrze przystosowany do przyjmowania pacjentów i wyposażony w liczne udogodnienia i ułatwienia nie tylko medyczne, ale także pozamedyczne, dzięki którym pobyt w nim jest przyjemny i owocny dla każdego pacjenta. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Łatwy dojazd i przyjemna okolica – budynek szpitala Pulsmed znajduje się w centrum Łodzi, dzięki czemu można tutaj bardzo łatwo dojechać. Jest to okolica zabytkowej części miasta, w której nie brakuje jednak skwerków zieleni.
 • Zabytkowy budynek –szpital mieści się w jednej z zabytkowych kamienic miasta, odnowionej i przygotowanej do świadczenia usług medycznych i szpitalnych. Nowoczesne wnętrza połączone są tutaj z tradycyjnym wyglądem.
 • Parking – jest to parking miejski i znajduje się wzdłuż ulicy, przy której mieści się budynek szpitala, każdy pacjent może na nim postawić swoje auto. Ponadto do dyspozycji pacjentów pozostaje również parking płatny strzeżony na terenie szpitala.
 • Nowoczesny blok operacyjny – wyposażone w najnowszy sprzęt i aparaturę zabiegową, odpowiednio klimatyzowany i utrzymany w sterylności.
 • Sala pooperacyjna i sala pobytu dziennego – z wygodnymi łóżkami i pełną opieką medyczną oraz monitorowaniem anestezjologicznym, urządzona w przyjemnej kolorystyce.
 • Sale chorych – jedno- lub dwuosobowe pokoje wyposażone w komfortowe łóżka, własne łazienki, telewizory oraz z dostępem do internetu i telefonu.
 • Leczenie na raty – pacjent ma możliwość wzięcia dogodnych dla siebie rat na spłatę leczenia i zabiegów, którym może poddać się w szpitalu. Jest to możliwe dzięki podpisanej umowie z firmą MediRaty.
 • Leczenie na NFZ – szpital ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której pacjenci mogą skorzystać z niektórych usług medycznych i leczenia za darmo.
 • Laboratorium analityczne – znajduje się na miejscu w placówce i umożliwia szybkie wykonanie badań podstawowych i specjalistycznych. Laboratorium należy do Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych i jest wyposażone w nowoczesną aparaturę.
 • Pracownia USG i RTG – wyposażona w wysokiej jakości aparat RTG szwajcarskiej firmy Unimat oraz w aparat USG Acuson X300 firmy Siemens (z funkcją 3D) pozwala na dokładną i trafną diagnostykę na miejscu w placówce.

Szpital Prywatny Pulsmed mieści się w Łodzi, w jej ścisłym centrum w Śródmieściu przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Zmotoryzowani pacjenci dojadą tutaj bardzo prosto – wystarczy, że skręcą z jednej z głównych dróg biegnących przez Łódź (drogi krajowej nr 14), czyli w ul. Doktora Stefana Kopcińskiego w ul. Narutowicza a następnie w ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, przy której mieści się budynek szpitala. Blisko jest także do przystanków komunikacji miejskiej. Do tramwajowego Narutowicza - Plac Dąbrowskiego to zaledwie 300 metrów na piechotę, gdzie można wysiąść z tramwaju linii 9A, 9B, 12A lub 13 i prawie tyle samo do autobusowego, gdzie zatrzymują się autobusy nr 51, 57, 85A czy 96. Pacjenci, którzy przyjeżdżają do miasta pociągiem powinni wysiąść na nowym i przestronnym dworcu Łódź Fabryczna, skąd jest zaledwie 400 m do pokonania piechotą do szpitala. Do serca miasta, gdzie można zobaczyć m.in. Aleję Gwiazd jest ze szpitala niewiele ponad kilometr, natomiast bliżej jest do zielonego Parku im. Stanisława Moniuszki jest 300 metrów.

Opinie

Pulsmed SzpitalOcena: 4.8/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u doktora Pawła Pisery. Lekarz jest rzeczowy, omawia przypadek indywidualnie i bardzo szczegółowo, przedstawia istniejące opcje. Cena przystępna, choć zróżnicowana w zależności od wybranej opcji. Profesjonalizm Pana Doktora sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. Zdecydowanie polecam

  (2020-01-27)

 • Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji w klinice (mastopeksja). Lekarz zapewnia indywidualne podejście, jest profesjonalny, przedstawia różne opcje, omawia je w szczegółach. Zdecydowanie polecam

  (2020-01-24)

 • M

  Dobrze

  Jestem zadowolona z zabiegu u Pana Doktora Kowalczyka, podejście bardzo profesjonalne, bałam się tylko trochę :) ale nie dali mi za dużo na ten temat myśleć, bo zabieg był szybko ;) dobra obsługa. Polecam

  Marta (2019-11-07)

 • Bardzo dobrze

  Dr. Kowalczyk jest rewelacyjnym specjalistą. Jestem zachwycona z efektów plastyki brzucha. Mąż również podziela moje zadowolenie :)

  (2019-01-02)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera)
* 6500zł (znieczulenie miejscowe ), 7000zł ( znieczulenie ogólne )
od 6500 zł do 9000 zł Umów wizytę
Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball)
* 7500zł (znieczulenie miejscowe ) , 8000zł ( znieczulenie ogólne )
7500 zł Umów wizytę
Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową 22000 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia 800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Plastyka blizn od 1000 zł do 2100 zł Umów wizytę
Plastyka odbytu 1500 zł Umów wizytę
Operacja torbieli włosowej 3000 zł Umów wizytę
Usunięcie pęcherzyka żołciowego 3300 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usuwanie blizn od 1000 zł do 2100 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu od 1800 zł do 2200 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 2500 zł Umów wizytę
Sektorowe wycięcie hemoroidów 2500 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą HAL - RAR od 4400 zł do 5000 zł Umów wizytę
Laserowe usunięcie zmiany skórnej okołoodbytowej od 1200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego od 900 zł Umów wizytę
Leczenie chorób odbytu od 900 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą Milligan - Morgan od 3800 zł do 4200 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro 2800 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej 4400 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej od 4200 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej od 2900 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny od 2900 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i drenaż torbieli włosowej 3000 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) od 1500 zł do 2300 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa 7000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 7000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 7000 zł Umów wizytę
Leczenie ginekomastii 7000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 7000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 7000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią 11000 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) od 7000 zł do 11000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 5000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 4100 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych 4100 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 1500 zł Umów wizytę
Powiększenie ust przeszczepem własnej skóry od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
* jedna okolica
od 1500 zł Umów wizytę
Korekcje i operacje nosa od 7000 zł do 11000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) 12500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 10000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym 18000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym 18000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 9000 zł do 13000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 18000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) 20000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha od 8000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan od 1900 zł do 2100 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) od 12000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet
* cena ustalana podczas konsultacji lekarskiej
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Liposukcja
* 1 punkt
od 1900 zł do 2100 zł Umów wizytę
Liposukcja talii od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion od 1900 zł do 2100 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców od 1900 zł do 2100 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja - dwie powierzchnie ciała od 3800 zł do 4200 zł Umów wizytę
Liposukcja - 3 powierzchnie ciała uda wewnętrzne + uda zewnętrzne + kolana od 5700 zł do 6300 zł Umów wizytę
Liposukcja - 4 powierzchnie ciała brzuch + uda wewnętrzne + biodra + kolana od 7600 zł do 8400 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha od 8000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Gastroskopia 460 zł Umów wizytę
Gastroskopia w sedacji
*450 zł w sedacji
od 250 zł do 450 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Usunięcie kłykcin kończystych od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 60 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 60 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa od 60 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 60 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek 400 zł Umów wizytę
Peeling - kwas migdałowy od 160 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych
* laserowe leczenie trądziku (za każde 1 naświetlanie twarzy)
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 100 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)
* 600 zł - 1 okolica, 1000 zł - 2 okolice, 1300 zł - 3 okolice
od 600 zł do 1300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni
* 100 zł - 1 zabieg, 450 zł - 5 zabiegów
od 100 zł do 450 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi
* 100 zł - 1 zabieg, 450 zł - 5 zabiegów
od 100 zł do 450 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy
* 150 zł - 1 zabieg, 650 zł - 5 zabiegów
od 150 zł do 650 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi
* 220 zł - 1 zabieg, 1000 zł - 5 zabiegów
od 220 zł do 1000 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 500 zł do 8000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Juvederm Voluma, Juvederm Volbella - 1 ml
900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości 2200 zł Umów wizytę
Peeling od 160 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 1000 zł do 2100 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający od 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu
* 15 zł o powierzchnia 1 cm x 1 cm, 100 zł powierzchni 5 cm x 5 cm, 200 zł o powierzchni 10 cm x 10 cm
od 15 zł do 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 250 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 500 zł Umów wizytę
Zabiegi komórkami macierzystymi od 6000 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 200 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 1000 zł do 2100 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 600 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
* od 500 zł za 1 okolicę, od 800 zł - 2 okolice, od 1000 zł - 3 okolice
od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 100 zł Umów wizytę
Okulistyka
Entropion - operacja podwinięcia powieki 700 zł Umów wizytę
Ektropion - operacja odwinięcia powieki 700 zł Umów wizytę
Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki 180 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej 3300 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej od 8000 zł do 8900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej od 8000 zł do 8900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki twardej od 2350 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy od 2350 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna 200 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy od 2350 zł Umów wizytę
Leczenie siatkówki 180 zł Umów wizytę
Leczenie zwyrodnienia plamki żółtej AMD 1500 zł Umów wizytę
Leczenie AMD -iniekcje doszklistkowe LUCENTIS (Ranibizumab) 1500 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopia 2700 zł Umów wizytę
Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego 4700 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka od 1650 zł Umów wizytę
Stomatologia
Operacja dwuszczękowa 14000 zł Umów wizytę
Implanty zębowe MIS C1 od 1800 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Straumann od 1800 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej 3000 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne od 1800 zł Umów wizytę
Usunięcie torbieli szczęki
* 1800 zł - znieczulenie miejscowe, 3800 zł - znieczulenie ogólne
od 1800 zł do 3800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Pulsmed Szpital

Polskiej Organizacji Wojskowej 26 Łódź

Umów wizytę  +48 42 233 49 25 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Zbigniew Kowalczyk

Lek. med. Zbigniew Kowalczyk

Bariatra
Chirurgia Ogólna
Przeprowadza konsultacje oraz leczenie bariatryczne, w tym specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem balona żołądkowego wypełnionym płynem fizjologicznym lub po...

 czytaj więcej

Umów wizytę

prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurgia Ogólna
Proktolog

Umów wizytę

dr n. med. Katarzyna Bogusiak

dr n. med. Katarzyna Bogusiak

Chirurg

Umów wizytę

lek. Dariusz Czubiński

lek. Dariusz Czubiński

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Pisera

dr n. med. Paweł Pisera

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Zajmuje się plastyką nosa i odmładzaniem wyglądu pacjentów poprzez lifting twarzy. Przeprowadza plastykę powłok brzusznych (abdominoplastykę). Wykonuje r...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med.  Dariusz Dobrowolski

dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Urolog
Specjalista urolog dr n.med. Dariusz Dobrowolski precyzyjnie bada i leczy dysfunkcje w obrębie narządów rozrodczych męskich oraz układu moczowego obu płci. Pomaga pacjentom ze stanami za...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Grażyna Gasińska

lek. Grażyna Gasińska

Okulista

Umów wizytę

prof. dr hab. Jacek Kasznicki

prof. dr hab. Jacek Kasznicki

Diabetolog

Umów wizytę

lek. Jan Kodura

lek. Jan Kodura

Neurolog

Umów wizytę

prof. dr hab. n. med. Paweł Kolasa

prof. dr hab. n. med. Paweł Kolasa

Neurochirurg

Umów wizytę

dr n. med. Zbigniew Kozłowski

dr n. med. Zbigniew Kozłowski

Laryngolog

Umów wizytę

lek. Joanna Pietrzak

lek. Joanna Pietrzak

Laryngolog
Lekarz medycyny pracy

Umów wizytę

dr n. med. Melania Mikołajczyk-Solińska

dr n. med. Melania Mikołajczyk-Solińska

Diabetolog

Umów wizytę

dr n. med.  Ewa Langner

dr n. med. Ewa Langner

Proktolog
Pomaga również pacjentom w wykrywaniu i leczeniu zmian nowotworowych końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

Umów wizytę

lek. Michał Pusty

lek. Michał Pusty

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. Tadeusz Rylski

lek. Tadeusz Rylski

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. Krzyszto Stanek

lek. Krzyszto Stanek

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. Urszula Wiszniowska

lek. Urszula Wiszniowska

Lekarz medycyny pracy

Umów wizytę

lek. Dariusz Zapieraczyński

lek. Dariusz Zapieraczyński

Ortopeda

Umów wizytę

lek. Dariusz Ziółkowski

lek. Dariusz Ziółkowski

Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę