Korekcja palucha koślawego (halluks)

Korekcja palucha koślawego (halluks) Częstochowa (województwo Śląskie)

Korekcja palucha koślawego (halluks)- halluksy to zmiany zwyrodnieniowe na stopach, powodujące deformację palucha, co może utrudniać chodzenie. W przypadku ich występowania zaleca się operację- może to być plastyka tkanek miękkich, dodatkowo w przypadku znaczącej deformacji, może być wymagany zabieg na tkance kostnej (metoda Scarf, metoda Chevrona, osteotomia open wedge, osteotomia close wedge, osteotomia Akina, zabieg Lapidusa). czytaj więcej

Średnia cena korekcja palucha koślawego (halluks) (Częstochowa) to 3800 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg korekcja palucha koślawego (halluks) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Korekcja palucha koślawego (halluks) w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Re Vitae Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna, Pulsmed Szpital. W regionie jest 24 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Korekcja palucha koślawego (halluks) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Korekcja palucha koślawego (halluks) w mieście Częstochowa,napisz do nas.