Operacja przepukliny kresy białej

Operacja przepukliny kresy białej Częstochowa (województwo Śląskie)

Kresa biała jest to pasmo łącznotkankowe znajdujące się pomiędzy dwoma mięśniami prostymi brzucha, łącząc je ze sobą tworzy wzmocnienie przedniej ściany jamy brzusznej. Niekiedy może dojść do rozejścia się włókien omawianego pasma, mamy wówczas do czynienia z tak zwaną przepukliną kresy białej. Jest to jeden z typów przepukliny brzusznej. Występuje najczęściej u mężczyzn z nadwagą. Przepuklina kresy białej dotyczy również kobiet, najczęściej rozwija się w okresie ciąży. czytaj więcej

Średnia cena operacja przepukliny kresy białej (Częstochowa) to 2200 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg operacja przepukliny kresy białej można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja przepukliny kresy białej w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Centrum Medyczne SULIGA, Szpital AVIMED Katowice. W regionie jest 22 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja przepukliny kresy białej zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja przepukliny kresy białej w mieście Częstochowa,napisz do nas.