Drogeria Urody
Operacja przepukliny pachwinowej

Operacja przepukliny pachwinowej Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Przepuklina pachwinowa jest najczęściej występującą przepukliną brzuszną. Zazwyczaj nie zagraża ona bezpośrednio życiu, jednak nie można jej bagatelizować – uwięźnięcie jelita, do którego może dojść przy tego rodzaju przepuklinie prowadzi do bardzo niebezpiecznych powikłań, np. martwicy lub przedziurawienia jelit, które mogą zakończyć się śmiercią. Pacjent z przepukliną pachwinową musi poddać się operacji przepukliny pachwinowej. czytaj więcej

Średnia cena operacja przepukliny pachwinowej (Bielsko-Biała) to 2833 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg operacja przepukliny pachwinowej można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja przepukliny pachwinowej w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 4 klinikach, m.in. Euroklinika, Klinika Galena, San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda). W regionie jest 27 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja przepukliny pachwinowej zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja przepukliny pachwinowej w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.