CM LUX MED (dawniej Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A.)

Armii Krajowej 35 Gdynia

O klinice

Przychodnia Swissmed w Gdyni to placówka należąca do Centrum Zdrowia Swissmed, które posiada swoje oddziały w Gdańsku oraz w Pruszczu Gdańskim. Jest to nowoczesna jednostka medyczna oferująca konsultacje specjalistyczne oraz podstawową diagnostykę.

Do przychodni mogą udać się pacjenci potrzebujący konsultacji lekarskich w zakresie medycyny rodzinnej i medycyny pracy, chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej, kardiologii, ginekologii i dermatologii, neurologii i neurochirurgii, a także ortopedii, urologii, laryngologii i pediatrii.

W przypadkach wymagających leczenia operacyjnego i zabiegowego pacjent zosatnie skierowany do szpitala tej placówki, gdzie można poddać się m.in. operacjom z zakresu chirurgii plastycznej poprawiającym sylwetkę ciała oraz wygląd piesi. Najpopularniejszym z nich jest jednoczasowy zabieg podniesienia piersi i powiększenia ich implantem. Pacjentka do wyboru ma powiększenie implantem okrągłym lub implantem anatomicznym. Może także poddać się operacji podniesienia odpadających piersi oraz zabiegowi rekonstrukcji piersi lub plastyce wciągniętych brodawek sutkowych. W celu poprawy wyglądu brzucha można umówić się w Swissmed na operację plastyki powłok brzusznych, natomiast w zakresie korekcji poszczególnych obszarów twarzy na całkowitą korekcję nosa, na plastykę odstających małżowin usznychkorekcje powiek górnych i dolnych oraz  lifting tkanek całej twarzy. Dobrze rozwinięta jest również dziedzina ginekologii, w której można poddać się zabiegowi ginekologii plastycznej w zakresie plastyki krocza przeprowadzonej po przebytych porodach lub poprawiającej strefy intymne kobiety, które utraciły swoją jędrność i naturalny wygląd.

Na wysokim poziomie są w szpitalu tym również operacje ortopedyczne, wśród których nowoczesnością odznacza się zabieg bezcementowej alloplastyki stawu biodrowego  z zastosowaniem krótkiego trzpienia. Ponadto można poddać się tutaj również alloplastyce stawu kolanowego oraz zabiegom artroskopowym w zakresie leczenia niestabilności barku, rekonstrukcji stożka rotatorów, artroskopii stawu kolanowego czy artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Pomoc w szpitalu znajdą także pacjenci cierpiący na schorzenia okulistyczne. Wykonywane są one na Oddziale Chirurgii Okulistycznej i obejmują zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki jednoogniskowej Acrysof Natural (soczewka asferyczna  z filtrem światła niebieskiego). Ponadto w czasie takich zabiegów implantowane są tutaj również soczewki pseudoakomodacyjnesoczewki pseudoakomodacyjne toryczne a także soczewki multifokalne i multifokalne toryczne. Osoby cierpiące na krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm lub kombinacje tych wad mogą poddać się w tej placówce laserowej korekcji wzroku w zakresie metody LASIKmetody LASEK oraz metody SBK LASIK i metody trans PRK.

Personel pracujący w centrum zdrowia to gwarancja dla pacjenta powodzenia zabiegów, bezpieczeństwa oraz przyjaznej atmosfery. Są to specjaliści różnych dziedzin medycyny, posiadający odpowiednie wykształcenie zdobyte na prestiżowych uczelniach oraz bogate doświadczenie, którego nabyli podczas pracy w polskich i zagranicznych placówkach. Są to specjaliści z zakresu: okulistyki, ginekologii, ortopedii i chirurgii ręki a także specjaliści chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii onkologicznej. Ponadto znajdują się wśród nich gastroenterolodzy, urolodzy, laryngolodzy, chirurdzy dziecięcy oraz anestezjolodzy i naurochirurg. 

Wyposażenie przychodni w nowoczesny sprzęt zabiegowy i diagnostyczny umożliwia pacjentom szybką diagnozę oraz wygodne i komfortowe konsultacje i leczenie. Wśród tej aparatury medycznej można wymienić m.in.: aparat ultrasonograficzny (do wykonywania badań ultrasonograficznych z funkcją Dopplerowską) czy aparat generujący prąd o częstotliwości fal radiowych (służący do leczenia chrapania).

Przychodnia oferuje swoim pacjentom liczne udogodnienia i ułatwienia, dzięki którym pacjenci mogą spędzić czas w miły sposób, a konsultacje i zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze:

  • Dogodna lokalizacja – usytuowanie przychodni w centrum Gdyni umożliwia łatwy dojazd wieloma środkami lokomocji oraz bliskość do instytucji, firm i sklepów.
  • Przyjemna okolica – budynek Swissmed otaczają bloki mieszkalne oraz duża ilość zieleni – drzew i skwerków.
  • Bezpłatny parking – przed budynkiem przychodni znajduje się bezpłatny parking, na którym mogą zaparkować swój samochód pacjenci placówki.
  • Kameralny budynek – przychodnia Swissmed mieści się w kameralnym budynku, który umożliwia przytulność, zapewnia intymność i komfort. Jest on połączony z blokiem mieszkalnym.
  • Pracownia USG na miejscu – do przychodni należy pracownia USG, gdzie można wykonać badania tkanek miękkich ciała i kości, badania dopplerowskie oraz badania ginekologiczne, dzięki czemu na miejscu można przeprowadzić szybko niezbędną diagnostykę.
  • Punkt pobrań krwi – na miejscu w przychodni działa punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych, co jest wygodne dla pacjentów.

Przychodnia Swissmed w Gdyni zlokalizowana jest przy ul. Armii Krajowej.  Jest to część centrum Gdyni dobrze zagospodarowana i zurbanizowana, skąd wszędzie jest blisko. Dla osób przyjeżdżających do Gdyni pociągiem z innych miast dobrą wiadomością będzie niewielka odległość od dworca PKP Gdynia Główna – to zaledwie 750 metrów najkrótszą trasą, który to odcinek można pokonać na piechotę. Z najbliższego przystanku autobusowego Armii Krajowej 02 jest do przychodni ok. 200 metrów, gdzie można wysiąść z autobusów jadących z różnych części miasta linii 104, 125, 134 lub 196. Przyjeżdżając do Gdyni własnym samochodem pacjent powinien zjechać z  głównej drogi, biegnącej przez miasto - ul. Władysława IV od razu w ul. Armii Krajowej. Z przychodni blisko jest także do portu Marina Gdynia ok. 1,2 km pieszo, którą to odległość można pokonać podziwiając po drodze piękne zabytki miasta, np. zatrzymując się w zielonym Skwerze Kościuszki a następnie spędzając czas nad brzegiem morza. 

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

CM LUX MED (dawniej Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A.)

Armii Krajowej 35 Gdynia

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

06:00 - 06:00

Wtorek

06:00 - 06:00

Środa

06:00 - 06:00

Czwartek

06:00 - 06:00

Piątek

06:00 - 06:00

Sobota

06:00 - 06:00

Niedziela

06:00 - 06:00

Dni świąteczne

06:00 - 06:00