Tomografia optyczna (OCT) Rzeszów (województwo Podkarpackie)

Tomografia optyczna (OCT) jest bardzo nowoczesną, nieinwazyjną techniką obrazowania. W metodzie wykorzystuje się zjawisko rozpraszania światła w poszczególnych warstwach badanej tkanki (np. siatkówki oka). czytaj więcej

Średnia cena tomografia optyczna (oct) (Rzeszów) to 150 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Rzeszów z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Rzeszów i w pobliżu, zabieg tomografia optyczna (oct) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Tomografia optyczna (OCT) w mieście Rzeszów, w Podkarpackie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego, Ośrodek Chirurgii Oka prof. Z. Zagórskiego, Gabinety Okulistyczne . W regionie jest 14 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Tomografia optyczna (OCT) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Rzeszów.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Tomografia optyczna (OCT) w mieście Rzeszów,napisz do nas.