Drogeria Urody

Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm Warszawa (województwo Mazowieckie)

Zabieg wycięcia małej zmiany podskórnej do 1,5 cm wykonuje się przede wszystkim celem ewakuacji patologicznych tkanek i poddania ich badaniu histopatologicznemu. Pozwala to uzyskać odpowiedź na pytanie, czy zmiana została wywołana chorobą nowotworową, a jeśli tak to czy pacjentowi grozi nawrót choroby i przerzuty. czytaj więcej

Średnia cena wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm (Warszawa) to 386 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 4 klinikach, m.in. Revival Clinic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, Medical Hair & Esthetic. W regionie jest 15 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm w mieście Warszawa,napisz do nas.