Kliniki chirurgii męskich narządów płciowych

Chirurgia męskich narządów płciowych zajmuje się operacyjnym lub zabiegowym leczeniem schorzeń, na które mogą cierpieć mężczyźni. Posiada w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań dla mężczyzn borykających się z bolesnymi problemami w tym obszarze.

Do takich problemów należy między innymi stulejka, uniemożliwiająca zsunięcie napletka z żołędzia penisa. Taki stan może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych takich jak na przykład: zapalenie dróg moczowo-płciowych, bliznowacenie prowadzące do jeszcze większego zwężenia napletka, problemy w życiu seksualnym, czy nawet martwicę prącia lub nowotwór. Badania wykazały również, że partnerki mężczyzn chorych na stulejkę częściej chorują na raka szyjki macicy. Schorzenie to jest często bagatelizowane przez mężczyzn – szczególnie, gdy nie dokucza im jeszcze w codziennym funkcjonowaniu. Niestety stulejka rozwija się bardzo szybko i daje się we znaki.
Na szczęście kliniki chirurgii męskich narządów płciowych wykonują operację stulejki, dającą efekty od razu i po przebytym czasie rekonwalescencji pacjenci mogą wrócić do normalnego funkcjonowania.
Kolejnym nieprzyjemnym problemem, z którym borykają się mężczyźni jest zbyt krótkie wędzidełko powodujące ból i dyskomfort. I na to istnieje rozwiązanie – w wielu klinikach możliwe jest wydłużenie wędzidełka penisa. Co jest niewątpliwą zaletą takiego zabiegu to to, że trwa on zaledwie kilkanaście minut. 

Nasze kliniki wykonują również zabiegi obrzezanie całkowite lub obrzezanie częściowe. Zatem jeśli z powodów religijnych, czy zdrowotnych chcesz wykonać taki zabieg – zapraszamy do wyboru najlepszej kliniki poniżej.
Problemy w obszarze męskich narządów płciowych mogą prowadzić również do poważnych problemów natury psychologicznej. Tym bardziej zachęcamy do przejrzenia oferty zabiegów z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych i wyboru jak najlepszego dla siebie rozwiązania.