Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu poprawia wygląd okolicy oczu. Dzięki iniekcjom osocza bogatopłytkowego możliwe jest zlikwidowanie takich oznak starości, jak zmarszczki mimiczne w okolicach oczu (tzw. kurze łapki). Zabieg polecić można również tym pacjentom, którzy posiadają znaczne cienie pod oczami czy też tym osobom, u których zauważalne są ścienczenie i znaczna utrata jędrności skóry powiek. czytaj więcej

Średnia cena regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) okolice oczu (Szczecin) to 850 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) okolice oczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Mediklinika, Sonomed Stomatologia, DrZiajka. W regionie jest 16 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu w mieście Szczecin,napisz do nas.