Kliniki ortopedii

Ortopedia jest dziedziną medycyny zajmującą się rozpoznawaniem oraz leczeniem uszkodzeń narządu ruchu

Bóle kręgosłupa, halluksy, bóle stawu biodrowego, kolanowego i wielu innych miejsc dla nikogo nie są przyjemnością. Odczuwamy je przy każdym ruchu, co skutecznie odbiera nam te małe i duże radości w życiu – jak zabawa z wnukiem, wyjście na imprezę, jazda na rowerze, czy choćby zwykły, dłuższy spacer. Aż w końcu uziemiają nas w domu, czyniąc wyjście po zakupy drogą przez mękę. Niektóre z tych dolegliwości można zwalczyć raz na zawsze; w przypadku innych można zminimalizować skutki tak, aby nie były już utrapieniem w codziennym życiu.

Ortopedia opracowała dla nas szeroką gamę możliwości. Dlatego nie ma co zwlekać, trzeba z nich skorzystać – i tym samym poprawić swoją jakość i zadowolenie z życia. Kliniki ortopedyczne oferują między innymi takie rozwiązania, jak: małoinwazyjne artroskopie diagnostyczne, leczenie stawu kolanowego, operacje korekcyjne halluksów, szycie łąkotki, leczenie niestabilności stawów, czy wymiana stawu barkowego, wymiana stawu kolanowego, leczenie niestabilności barku.

Zabiegi ortopedyczne wykonywane są przez wykwalifikowany personel, w prywatnych klinikach lub refundowane przez NFZ. Nie powinni mieć Państwo również problemu z odnalezieniem takiej placówki w pobliżu waszego miejsca zamieszkania – Warszawa, Poznań, Szczecin, Lublin, Gdańsk, Kamień Pomorski – to tylko nieliczne z wielu miejscowości, w których mogą Państwo odnaleźć interesujące was usługi w zakresie ortopedii.

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego najwyższa pora o nie zadbać! Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej poniższym klinikom oraz zapoznania się z ich cennikiem.