Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja jest wymagającym zabiegiem, jednak wykonując go w sprawdzonej klinice masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Więcej informacji o zabiegu, jego charakterystyce, korzyściach oraz przeciwwskazaniach znajdziesz tutaj: Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja.

Poczytaj o zabiegu

Warszawa - rekomendowane kliniki

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) szyja można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 9 klinikach, m.in. Revival Clinic, Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, Skingen Clinic. W regionie jest 27 klinik.

W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja w mieście Warszawa, napisz do nas.

Ceny regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) szyja w mieście Warszawa

Średnia cena regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) szyja w Twoim mieście Warszawa to 1093 zł.

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja


raty od 22zł

Zapytaj o szczegóły

Porozmawiaj
o zabiegu

Luiza
Odpowiedzi (3)

Czy mogę się kąpać po zabiegu?

Nie wiem czy powinnam po takim zabiegu wstrzymać się na jakiś czas z kąpielą, ma to jakiś wpływ na efekty?


Gosia
Odpowiedzi (3)

Czy zabieg nie boli?

Wiadomo, że skóra na szyi jest cienka i delikatna a przez to bardziej wrażliwa. Pomimo to co mówią lekarze, boję się że będzie bolało


czytaj więcej


Zadaj pytanie

Pytanie

Dodatkowy opis (szczegóły pytania)

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis