ESTE Gabinet Medycyny Estetycznej

Frysztacka 20 Cieszyn

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Medycyny Estetycznej Este to miejsce w Cieszynie łączące w swoich usługach medycynę estetyczną wraz z medycyną rodzinną. Taka kompleksowość w podejściu do pacjenta zapewnia mu lepsze efekty zabiegowe w poprawie wyglądu, gdyż niejednokrotnie choroby wewnętrzne mają odzwierciedlenie w naszym ciele i wyglądzie zewnętrznym.

W gabinecie panuje kameralna, intymna atmosfera oraz bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanych zabiegów, dzięki czemu każdy pacjent będzie czuł się tutaj niezwykle komfortowo i będzie zadowolony nie tylko z samych zabiegów, ale także z pobytu w placówce.

Poprawa wyglądu twarzy w każdym wieku poprzez jej odmłodzenie, rewitalizację, wygładzenie zmarszczek czy poprawę niedoskonałości i nierówności odbywa się tutaj na różne sposoby i różnymi technikami. Wśród bogatego wachlarza dostępnych w gabinecie preparatów medycyny estetycznej pacjent może wybrać te zawierające toksynę botulinową, za pomocą której wygładzone mogą być kurze łapki okolic oczu, zmarszczki okolic ust (tzw. zmarszczki palacza), zmarszczki występuje na brodzie a także na czole – zarówno te poziome jak i pionowe. W celu poprawy nieelastycznych, opadniętych tkanek twarzy lekarz może także przeprowadzić podniesienie okolicy brwi botuliną lub unieść nieco kąciki ust w przypadku ich opadnięcia, co daje twarzy nieco weselszy wyraz.

Innym sposobem na gładką i odmłodzoną skórę na twarzy są tutaj zabiegi wykorzystujące preparaty zawierające kwas hialuronowy. Za jego pomocą u pacjentki bądź pacjenta mogą być zredukowane niechciane zmarszczki okolicy ust, okolicy oczu a także wyraźnie zaznaczone bruzdy nosowo-wargowe. Inną gamą zabiegów z wykorzystaniem tego kwasu są zabiegi modelujące poszczególne tkanki twarzy, z których można wymienić korekcję nosa, korekcję kształtu policzków, modelowanie owalu twarzy czy powiększenie ust – zarówno górnej, jak i dolnej wargi.

Kolejnym zabiegiem odmładzającym, który jednak różni się od powyższych poprzez swoją naturalność jest wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pochodzącego z krwi pacjenta. W tym zabiegu lekarz pobiera niewielką jej ilość, wkłada w probówkach do specjalnej wirówki, gdzie jej poszczególne składniki się oddzielają. Uzyskuje w ten sposób osocze bogate w płytki krwi, które następnie wykorzystuje w czasie iniekcji w zabiegach rewitalizujących twarz, szyję lub grzbiety rąk. Taki zabieg wykonywany jest tutaj również po innych zabiegach medycyny estetycznej w celu przyspieszenia gojenia.

Pacjentka może także przyjść tutaj na zabiegi rewitalizujące i poprawiające wygląd skóry, w których wykorzystuje się koktajle peptydowe czy witaminowe. Podawane są one podskórnie za pomocą mezoterapii igłowej. W taki sposób można także zredukować cellulit i rozstępy.

Sposobem na gładkie ciało a także leczącym zmiany skórne są tutaj peelingi lekarskie, tj. peeling migdałowy, peeling salicylowy, peeling glikolowy czy peeling pirogronowy. Za ich pomocą można wygładzić blizny potrądzikowe i rozstępy, przebarwienia skóry, zamknąć rozszerzone pory a także wyleczyć skórę łojotokową z zaskórnikami.

Pacjenci mający problem z rzadkimi lub słabymi włosami oraz nadmiernym ich wypadaniem, prowadzącym do łysienia, mogą przyjść do gabinetu na zbiegi poprawiające kondycję włosów i mieszków włosowych. Lekarz dobiera tutaj do każdego pacjenta odpowiednią metodę z zakresu: mezoterapii igłowej substancji aktywnych, czy podawania poprzez iniekcję do skóry głowy osocza bogatopłytkowego pochodzącego z krwi pacjenta, które znacznie pobudza procesy wzrostowe.

Do gabinetu mogą również zawitać osoby nadmiernie pocące się, którym ta dolegliwość przeszkadza w codziennym życiu, ogranicza kontakty towarzyskie oraz uniemożliwia skuteczną higienę osobistą. Lekarz wykorzystuje preparaty zawierające toksynę botulinową i ostrzykuje nią cały obszar objęty poceniem, dzięki czemu przerywa połączenia nerwowe odpowiadające za nadmierne wydzielanie potu. Może w taki sposób zadziałać na dłonie, pachy oraz stopy.

W Este na pacjentów czekają dwie specjalistki posiadające dyplomy lekarskie z zakresu medycyny estetycznej oraz specjalizacje z zakresu medycyny rodzinnej. Obie ukończyły prestiżowy Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach oraz Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej sukcesywnie pogłębiają na licznych kursach i szkoleniach a pasja, z jaką pochodzą do swojej pracy sprawia, iż każdy zabieg jest udany a pacjenci z gabinetu wychodzą uśmiechnięci i chętnie do niego wracają.

Lekarze w trakcie zabiegów wykorzystują tutaj tylko sprawdzone preparaty światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, np. Restylane, Stylage, Juvederm. Posługują się sterylnymi i jednorazowymi zestawami np. do przeprowadzania mezoterapii igłowej, lipolizy, separowania osocza bogatopłytkowego czy iniekcji toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego.

Placówka została bardzo dobrze urządzona i przystosowania do przyjmowania klientów oraz zapewnienia im miłej i przyjaznej atmosfery, a także udogodnień mających wpływ na jakość i komfort pobytu. Wśród tych ułatwień można wymienić:

 • Dogodny dojazd – bliskość głównych dróg dojazdowych oraz niedaleka odległość od centrum miasta pozwala na łatwe dostanie się do gabinetu zarówno własnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego.
 • Przyjemną okolicę – placówka znajduje się w spokojnej okolicy zabudowań mieszkalnych, gdzie nie brakuje zieleni.
 • Przystosowany budynek – gabinet Este znajduje się w budynku Centrum Medycznego, który spełnia standardy medyczne i jest przystosowany do świadczenia w nim usług lekarskich.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przed budynkiem, w którym mieści się gabinet, pacjenci mogą na nim bezpiecznie pozostawić swoje samochody.
 • Dużą poczekalnię – pacjenci na konsultacje i zabiegi mogą poczekać w ogólnej obszernej poczekalni urządzonej przytulnie w miłej kolorystyce z przewagą błękitu, mogą napić się tutaj wody, pooglądać telewizję lub porozmawiać z uprzejmym personelem.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – jest wyznaczone miejsce parkingowe, do budynku prowadzi podjazd a jego korytarze i pomieszczenia są przystosowane do przyjmowania pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Promocyjne ceny – gabinet przygotowuje co jakiś czas dla swoich pacjentek zniżki na wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet Medycyny Estetycznej Este mieści się w Cieszynie przy ul. Frysztackiej w niewielkiej odległości od centrum miasta. Osoby, które przyjeżdżają do gabinetu własnym samochodem powinny zjechać z drogi ekspresowej S52 od razu w ul. Frysztacką i zaparkować na parkingu znajdującym się przy budynku centrum medycznego. Pacjenci poruszający się pociągiem najlepiej jak wysiądą na stacji PKP Cieszyn, skąd najkrótszą drogą jest do przejścia niewiele ponad kilometr. Aby dojść do ścisłego centrum Cieszyna trzeba od gabinetu pokonać odległość niecałego kilometra, by zwiedzić jego zabytki, tj. Wieżę Piastowską, Muzeum Drukarstwa czy Studnię Trzech Braci. Niedaleko stąd również na Most Przyjaźni, gdzie można nie tylko spędzić trochę czasu nad rzeką Olzą, ale także przejść na czeską stronę do Cieszyna Czeskiego.

Opinie

ESTE Gabinet Medycyny EstetycznejOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • B

  Bardzo dobrze

  Ja cenię gabinet za ich kompleksowość poprzez połączenie medycyny z zabiegami estetycznymi. To nietypowa forma usług w tej okolicy a jednocześnie bardzo potrzebna. Zaglądam tutaj bardzo chętnie od czasu do czasu zawsze po wypłacie.

  Basia (2017-03-08)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Jestem stałą klientką gabinetu. Najbardziej lubię korzystać z ich zabiegów odmładzających na twarz oraz peelingów lekarskich. Ceny mają bardzo przystępne. Zawsze też lubię skorzystać z przygotowanej promocji. Polecam każdemu to miejsce – bez dwóch zdań!

  Zadowolona Klientka (2017-03-08)

 • A

  Bardzo dobrze

  Na zabiegach medycyny estetycznej spędziłam tutaj bardzo miło czas. Czułam się naprawdę zrelaksowana, odprężona a także mogłam pogawędzić z miłymi paniami. Mają szeroki wybór różnych preparatów i technik oraz wygodne łóżka. Na pewno tu jeszcze wrócę.

  Ania (2017-03-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 300 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 350 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 850 zł do 950 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 0 zł do 1300 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 0 zł do 1300 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 0 zł do 1300 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 0 zł do 1300 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 0 zł do 1300 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 650 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 650 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 650 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt 300 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami od 800 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi
*korekta kształtu łuku brwiowego
od 800 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1600 zł do 2000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 0 zł do 1000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów) od 0 zł do 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - peptydowa od 0 zł do 750 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 800 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 700 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe 800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 350 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 350 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 350 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*300 zł mezokoktajl witaminowy 1 amp., 650 zł Dr CYJ Hair Filler 1 zabieg, 800 zł osocze bogatopłytkowe 1 zabieg
od 300 zł do 800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

ESTE Gabinet Medycyny Estetycznej

Frysztacka 20 Cieszyn

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

09:00 - 18:00

Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Katarzyna Grzonka

Lek. med. Katarzyna Grzonka

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Lek. med. Natalia Włodarska

Lek. med. Natalia Włodarska

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę