Stomatologia Taszakowscy

Podkarpacka 2/4 (obok Praktikera) Rzeszów

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Stomatologia Taszakowscy to nowoczesna klinika dentystyczna mieszcząca się w Rzeszowie, gdzie dostępne są na wysokim poziomie usługi w zakresie stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej, protetyki i mikroskopowego leczenia kanałowego a także medycyny estetycznej.

Stomatolodzy kliniki dla każdego pacjenta przygotowują indywidualny plan leczenia, który uwzględnia ich potrzeby a także możliwości finansowe. Leczenie odbywa się w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach, jest bezbolesne i obejmuje różne dziedziny stomatologii w celu kompleksowych usług.

Na wysokim poziomie pacjenci mogą tutaj skorzystać z leczenia kanałowego, które odbywa się pod mikroskopem stomatologicznym. W tak precyzyjny sposób zostaną zaopatrzone kanały w zębie jednokanałowym, w zębie dwukanałowym a także trzykanałowym.  Ponadto odbywa się tutaj również tradycyjne leczenie endodontyczne – bez użycia mikroskopu a także powtórne leczenie kanałowe oraz usuwanie złamanych narzędzi kanałowych.

Chirurgia stomatologiczna jest kolejną dziedziną stomatologii, która w tej klinice wykonywana jest za pomocą nowoczesnych narzędzi a także z niezwykłym profesjonalizmem i starannością. W jej zakres wchodzą ekstrakcje zarówno zębów trzonowych, zębów przedtrzonowych jak i zębów zatrzymanych. W razie potrzeby pacjent poddawany jest usuwaniu zęba z dłutowaniem lub chirurgicznej ekstrakcji. Z wprawą lekarz wyrywa tutaj zęby ósme górne lub zęby ósme dolne. Wykonuje także bardziej zaawansowane zabiegi chirurgiczne, tj. odcięcie wierzchołka korzenia zęba, odcięcie korzenia zęba wielokorzeniowego, korektę wędzidełek warg i języka czy usuwanie torbieli i zamykanie połączenia z zatoką szczękową.

Pacjenci posiadający braki w uzębieniu mogą wybrać najbardziej sobie odpowiadające uzupełnienia protetyczne z wielu dostępnych tutaj opcji. Są to m.in. różnego typu korony, czyli korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe na podbudowie z metalu, korony porcelanowe na podbudowie ze złota a także korony tymczasowe. W celu uzupełnienia braku więcej niż jednego zęba stosowane są również mosty protetyczne i mosty adhezyjne. Te pierwsze to mosty porcelanowe na podbudowie metalowej, mosty porcelanowe na podbudowie ze złota oraz mosty kompozytowe i mosty pełnoceramiczne. Przy utracie dużej ilości zębów lub nawet całości wykorzystywane są rozwiązania protetyczne z zakresu protez natychmiastowych, mikroprotez, protez akrylowych częściowych oraz protez szkieletowych.

Uzupełnieniem dziedzin leczących zęby i rozwiązujących różne problemy stomatologiczne jest tutaj stomatologia estetyczna, która przyczynia się do poprawy kształtu, wyglądu i koloru zębów – jednym słowem do zachowania pięknego uśmiechu. A więc na nierówności przykrywające zęby przednie lub zakrywające przerwy między zębami - diastemy stosowane są licówki zbudowane z porcelany lub licówki z kompozytu. Metalowe wypełnienia zębów zamienianie są na wypełnienia bardziej estetyczne, a także wykorzystywane są wkłady koronowe inlay oraz nakłady onlay, uzupełniające niewielkie braki w zębach. Do bielszego uśmiechu przyczyniają się z kolei zabiegi wybielające zęby przednie wykonywane w gabinecie tym za pomocą lampy w czasie jednej wizyty. Przed takim zabiegiem konieczne jest poddanie się zabiegom czyszczącym zęby – piaskowaniu i skalingowi, czyli usuwaniu kamienia nazębnego wraz z osadami i nalotami, które tworzą się na zębach w wyniku jedzenia i picia.

Przyjmujący w klinice lekarze to doskonale wykształceni oraz doświadczeni stomatolodzy – lek. dent. Joanna Taszakowska i lek. dent. Paweł Taszakowski. Ukończyli prestiżowe uczelnie na kierunkach stomatologicznych  - Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiadają kliniczne doświadczanie stomatologiczne zdobyte w 5. Szpitalu Wojskowym w Krakowie oraz w Miejskim Centrum Stomatologicznym Nowa Huta w Krakowie. Z pasją i zaangażowaniem rozwijają swoje umiejętności w dziedzinach stomatologii, które najbardziej ich interesują – w leczeniu kanałowym pod mikroskopem czy w stomatologii estetycznej i  protetyce.

Wyposażenie kliniki w nowoczesny sprzęt stomatologiczny spełanijący światowe standardy to gwarancja dla każdego pacjenta nie tylko powodzenia w leczeniu, ale także bezbolesnych i komfortowych zabiegów. Z urządzeń wykorzystywanych w trakcie leczenia można wymienić: piaskarkę abrazyjną (wykorzystywana w zabiegach usuwania próchnicy zębów za pomocą cienkiego strumienia wody i powietrza z drobinkami proszku, z powodzeniem zastępuje tradycyjne borowanie) czy mikroskop stomatologiczny (stosowany w leczeniu kanałowym zębów, dzięki powiększeniu przez niego pola zabiegowego opracowanie kanałów zębowych jest szybkie i dokładne). Ponadto stosowana jest tutaj także lampa do gabinetowego wybielania zębów, aparat RTG (do wykonywania cyfrowych zdjęć uzębienia zarówno pojedynczych zębów, jak i całej szczęki i żuchwy przy zachowaniu minimalnej dawki promieniowania) oraz nowoczesne urządzenie do sterylizacji (eliminuje zakażenia i niszczy drobnoustroje, a także spełnia standardy i normy szpitalne).

Przyjazność gabinetu i nakierowanie na potrzeby i oczekiwania jego pacjentów objawia się w wielu udogodnieniach i ułatwieniach. Można z nich wymienić tj.:

 • Dogodna lokalizacja – gabinet mieści się przy jednej z głównych ulic w Rzeszowie, w zagospodarowanej okolicy bogatej w infrastrukturę mieszkaniowo-usługową, gdzie łatwo dostać się środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy budynku i posiada kilka miejsc parkingowych dostępnych dla pacjentów.
 • Nowoczesny budynek – klinika  mieści się w nowym wolnostojącym, ogrodzonym budynku.
 • Przyjemne wnętrza – poczekalnia i gabinet są urządzone w miłej kolorystyce odcieni brązu, żółci, beżu i bieli, z komfortowymi unitami stomatologicznymi oraz nowoczesnym sprzętem dentystycznym.
 • Klimatyzacja – pomieszczenia kliniki są klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort przebywania w niej o każdej porze roku.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – gabinet przystosowany jest do przyjmowania pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich – wejście do budynku bez stopni oraz odpowiednio urządzone pomieszczenia i toalety.
 • Bezprzewodowy internet – na terenie kliniki pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.
 • Płatności elektroniczne – w celu ułatwienia pacjentom płatności za usługi stomatologiczne wprowadzony został terminal, dzięki któremu można płacić kartą. Ponadto akceptowane są tutaj płatności internetowe bitcoin.
 • Pracownia RTG – znajduje się na miejscu w klinice, dzięki czemu istnieje możliwość szybkiej diagnostyki rentgenowskiej z zakresu cyfrowych zdjęć punktowych lub panoramicznych.
 • Telefoniczne potwierdzenia – każdy pacjent jest telefonicznie informowany o zbliżającym się terminie wizyty oraz o okresowych wizytach kontrolnych.
 • Płatność w ratach – za leczenie stomatologiczne pacjent może zapłacić w ratach dostosowanych do swoich możliwości finansowych.

Stomatologia Taszakowscy zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej. Sąsiedztwo gabinetu z kompleksem handlowym, w którym mieści się Praktiker, Lidl i Pepco bardzo ułatwia pacjentom dotarcie do placówki. Ponadto stomatologia znajduje się przy jednej z głównych dróg krajowych (nr 19) przebiegających przez Rzeszów, a więc pacjenci przyjeżdżający do Rzeszowa samochodem mają ułatwione zadanie. Natomiast dobrą wiadomością dla osób przyjeżdżających pociągiem jest fakt, iż gabinet znajduje się w niedalekiej odległości od Stacji Kolejowej Rzeszów Osiedle – to zaledwie 600 m, które można pokonać piechotą. Do ścisłego centrum Rzeszowa jest tutaj najkrótszą trasą 3,3 km, gdzie zobaczyć można m.in. zabytkową Studnię Rzeszów. Do najbliższego skwerku zieleni Parku im. Inwalidów Wojennych jest ok. 650 metrów, natomiast z różnych punktów miasta można do gabinetu stomatologicznego dotrzeć komunikacją miejską – autobusami linii 3, 15, 24 lub 30 wysiadając z nich na przystanku Podkarpacka Politechnika 02 i przechodząc zaledwie 100 metrów.

Opinie

Stomatologia TaszakowscyOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie ten gabinet stomatologiczny należy do najnowocześniejszych i najbardziej skierowanych na pacjenta gabinetów w Rzeszowie. Widać, że dentyści wykonują tutaj z pasją swoją pracę oraz mają czas dla każdego pacjenta. Zabiegi są bezbolesne. Polecam!

  Adam (2017-05-18)

 • W

  Bardzo dobrze

  Miałem duże ubytki w zębach i pan doktor zaproponował mi bardzo dobre rozwiązanie protetyczne, trwałe i w miarę niedrogie. Dodatkowo mogłem rozłożyć płatność na wygodne dla mnie raty. Super, naprawdę polecam ten gabinet każdemu kto potrzebuje dobrej protetyki i nie tylko

  Wojtek (2017-05-18)

 • H

  Bardzo dobrze

  Łatwo tu dojechać, jest gdzie zaparkować a także uwzględnione są udogodnienia dla osób na wózkach inwalidzkich. Dodatkowym atutem jest pracownia RTG na miejscu oraz możliwość płatności elektronicznych. Fajne jest także rozbicie leczenia na raty – skorzystałem kiedyś

  Hubert (2017-05-18)

 • E

  Bardzo dobrze

  Ten gabinet stomatologiczny bardzo dba o swoich pacjentów. Nie tylko w zakresie wysokiej jakości usług oraz ich różnorodności, ale także poszanowania czasu pacjenta. Dobre są przypomnienia telefoniczne o wizycie, bo ja często mam z tym problem. Leczenie na piątkę z plusem!

  Eryk (2017-05-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Wybielanie zębów od 900 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 600 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa od 350 zł do 400 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa od 1300 zł Umów wizytę
Stomatologia
Implanty zębowe SGS od 2500 zł Umów wizytę
Wszczepienie implantu od 2000 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie od 1500 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna Cerec 3D od 700 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota (na implancie) od 1500 zł Umów wizytę
Korona na implancie od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) od 400 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) od 400 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) od 400 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) od 400 zł Umów wizytę
Szynoproteza od 900 zł Umów wizytę
Mikroproteza od 900 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa od 900 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z klamrą ciągłą od 900 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa od 700 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach od 10000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) od 1500 zł Umów wizytę
Mikroproteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) od 900 zł Umów wizytę
Higienizacja zębów od 150 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 150 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 200 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 200 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba siecznego i przedtrzonowego od 200 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 200 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 250 zł Umów wizytę
Higienizacja jamy ustnej od 150 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe od 900 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Stomatologia Taszakowscy

Podkarpacka 2/4 (obok Praktikera) Rzeszów

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 13:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. Paweł Taszakowski

Lek. Paweł Taszakowski

Stomatolog

Umów wizytę

Lek. Joanna Taszakowska

Lek. Joanna Taszakowska

Stomatolog

Umów wizytę