Drogeria Urody
Kolonoskopia

Kolonoskopia Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Kolonoskopia to endoskopowe badanie wnętrza całego jelita grubego. Kolonoskopię wykonuje się głównie w celu oceny błony śluzowej jelita grubego. Podczas kolonoskopii możliwe jest też pobieranie wycinków błony śluzowej jelita grubego do badań histopatologicznych, a także wykonywanie drobnych zabiegów, np. usuwanie pojedynczych polipów. czytaj więcej

Średnia cena kolonoskopia (Bielsko-Biała) to 650 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg kolonoskopia można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Kolonoskopia w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Euroklinika, Klinika Galena, Skopia Centrum Medyczne. W regionie jest 8 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Kolonoskopia zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Kolonoskopia w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.