Drogeria Urody
Kolonoskopia

Kolonoskopia Częstochowa (województwo Śląskie)

Kolonoskopia to endoskopowe badanie wnętrza całego jelita grubego. Kolonoskopię wykonuje się głównie w celu oceny błony śluzowej jelita grubego. Podczas kolonoskopii możliwe jest też pobieranie wycinków błony śluzowej jelita grubego do badań histopatologicznych, a także wykonywanie drobnych zabiegów, np. usuwanie pojedynczych polipów. czytaj więcej

Średnia cena kolonoskopia (Częstochowa) to 400 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg kolonoskopia można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Kolonoskopia w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Skopia Centrum Medyczne, Euroklinika. W regionie jest 8 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Kolonoskopia zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Kolonoskopia w mieście Częstochowa,napisz do nas.