Zobacz ofertę w pozostałych miastach lub wyślij formularz

Umów wizytę

Średnia cena regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) okolice oczu (Warszawa) to 723 zł

Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg regeneris - osocze bogatopłytkowe (prp) okolice oczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 6 klinikach, m.in. Revival Clinic, Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm , Medical Hair & Esthetic. W regionie jest 22 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu w mieście Warszawa,napisz do nas.